آب سرد فرانسه روی بدن تونس/استرالیا اولین آسیایی است که بالا می رود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، دیدارهای سومین روز از مرحله مقدماتی گروه D بیست و دومین دوره مسابقات جام جهانی روز چهارشنبه از ساعت 18:30 بین تیم های فرانسه – تونس و استرالیا – دانمارک برگزار شد. تیم های فرانسه و استرالیا به مرحله بعد صعود کردند.

آب سرد فرانسوی ها بر تن تونس/استرالیا، اول آسیایی بالا رفت
صحنه درگیری بین فرانسه و تونس

تیم ملی فوتبال فرانسه در شرایطی به مصاف تونس رفت که پیش از این دیدار با پیروزی در دو دیدار نخست خود مقابل استرالیا و دانمارک 6 امتیازی شد و صعود خود را به مرحله بعد قطعی کرد.

با این حال تونسی ها که با دانمارک یک امتیاز داشتند به امید پیروزی مقابل خروس ها قهرمان دوره گذشته به میدان رفتند تا با شکست استرالیا مقابل دانمارک امکان صعود به مرحله بعد را داشته باشند.

تونس در این دیدار با نتیجه یک بر صفر قهرمان جهان را پیش انداخت و در حالی که داور مسابقه هشت دقیقه وقت اضافه اعلام کرده بود، در ثانیه های پایانی وقت اضافه گریزمان دروازه تونس را باز کرد تا آب سردی روی بدن نماینده آفریقا بریزد.

آب سرد فرانسوی ها بر تن تونس/استرالیا، اول آسیایی بالا رفت
تیم ملی فوتبال استرالیا

در دیگر رویدادی که همزمان برگزار شد، تیم ملی فوتبال دانمارک که با یک امتیاز شانس کمی برای صعود داشت، با سه امتیاز به مصاف استرالیا رفت که در این دیدار مردان کانگورو لند عملکرد بهتری داشتند و با نتیجه یک بر صفر حریف اروپایی خود را شکست دادند. و اولین تیم آسیا شد که به مرحله بعد این مسابقات راه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید