آخرین اخبار از زلزله 4.5 ریشتری هرمزگان| پست برق سیاهو از مدار خارج شد/تیم‌های ارزیاب به منطقه اعزام شدند

– اخبار استانها –

مهرداد حسن زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندرعباس اظهارداشت: زلزله‌ 4.5 ریشتری در عمق 16 کیلومتری زمین و حدفاصل فین، قلعه قاضی و تخت ساعت 20:7 دقیقه به وقوع پیوست که 12 ساعت نیز ادامه داشت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه در حال انجام است و طی زمین لرزه پست برق 63 سیاهو از مدار خارج شده که پیگیری‌های لازم انجام شد و با تلاش مسئولان امر به مدار بازگشت و هم اکنون برق در منطقه پایدار است.

زلزله‌ 4.5 ریشتری "قلعه قاضی" را لرزاندنماینده مردم بندرعباس در مجلس:دولت هرچه سریعتر تکلیف بازسازی منازل زلزله زدگان هرمزگان را روشن کندرئیس کمیسیون عمران مجلس: جمع بندی نهایی اعتبار مورد نیاز مناطق زلزله زده هرمزگان به دولت ارسال می‌شود

حسن زاده بیان کرد: یک مقدار ریزش کوه بعد از تونل شهید میرزایی و روستای آقاسین گزارش شده است که هم اکنون عوامل راهداری در حال برطرف کردن مشکل هستند.

وی تصریح کرد: هم اکنون تیم های ارزیاب در منطقه حضور دارند و چند تیم نیز از هلال احمر به منطقه اعزام شده است و با توجه به طولانی بودن زمان زلزله همه روستاهای منطقه یکی یکی باید چک و سرکشی شوند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با اشاره به وقوع زلزله‌های مکرر در ماه‌های اخیر از مردم خواست آرامش خود را حفظ کنند.

انتهای پیام/864/ی

source article

دیدگاهتان را بنویسید