آخرین خبر از پنجره نقل‌و‌انتقالاتی تراکتور؛ تأییدیه کنستانت رسید، پاتریک در دست اقدام؛ خبری از استوکس نیست!

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه تراکتور تبریز چهارشنبه هفته گذشته با صدور اطلاعیه‌ای خبر از پرداخت مطالبات‌ این باشگاه به کوین کنستانت، استوکس، پاتریک و میمبلا داد و سپس مدیران تراکتور از باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی سرخپوشان تبریزی تا سه روز آینده خبر دادند. موضوعی که هنوز اتفاق نیفتاده است و علیرغم اعلام باشگاه تراکتور و گذشت چهار روز از زمان پرداخت مطالبات، پنجره نقل‌وانتقالاتی بین‌المللی سرخ‌های تبریزی بسته است.

پیگیری خبرنگار تسنیم نشان می دهد فیفا تأییدیه پرداخت مطالبات کوین کنستانت را به این باشگاه و فدراسیون فوتبال ارسال کرده است اما تاکنون پرداخت مطالبات استوکس و پاتریک اعلام وصول نشده است.

به این ترتیب باشگاه تراکتور که پنجره نقل‌وانتقالاتی‌اش به دلیل شکایت کنستانت، استوکس و پاتریک بسته شده بود، برای رفع ممنوعیت نقل‌و‌انتقالاتی در انتظار دریافت تأییدیه استوکس و پاتریک است که با توجه به تعطیلی آخر هفته در اروپا، در بهترین حالت این اقدام به فردا موکول خواهد شد. در این زمینه نیز گفته می‌شود ارسال تأییدیه پاتریک در دست اقدام است و پول این مربی سابق تراکتوری‌ها به حساب او نشسته است، اما فعلاً از استوکس خبری نیست!

به گزارش تسنیم، باشگاه تراکتور پس از دریافت تأییدیه فیفا در پرداخت مطالبات استوکس و پاتریک، باید رضایت طلبکاران داخلی را نیز که پرونده آنها در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در جریان است، جلب کند تا بتواند قرارداد بازیکنان جدید را در فدراسیون فوتبال به ثبت برساند.

پرداخت بدهی 4 پرونده خارجی تراکتور و اعلام وصول به فیفا

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید