آخرین وضعیت بازیکن مصدوم مس رفسنجان پس از جراحی رباط صلیبی

ورزشی / فوتبال ایران

http://fna.ir/48mhl ۰ آخرین وضعیت بازیکن مصدوم مس رفسنجان پس از جراحی رباط صلیبی

بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان توضیحاتی درباره آخرین وضعیت خود پس از جراحی رباط صلیبی ارائه کرد.

آخرین وضعیت بازیکن مصدوم مس رفسنجان پس از جراحی رباط صلیبی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، قائم اسلامی خواه درباره آخرین وضعیت خود پس از آسیب دیدگی رباط صلیبی اظهار داشت: هیچ وقت به این مصدومیت با دید بدشانسی نگاه نمی‌کنم. اتفاقی است که افتاده و فوتبالیست های حرفه‌ای امکان دارد با این مسائل سر و کار داشته باشند. خدا را شکر اکنون وضعیت خوبی دارم و در آینده نزدیک قوی‌تر از قبل به فوتبال بازمی‌گردم.

وی ادامه داد: سه ماه از مصدومیت من گذشته است. سه روز پس از پارگی رباط صلیبی ام به دلیل اینکه پایم ورم زیادی نداشت جراحی کردم و اکنون و نرم‌دوی را شروع کرده‌ام. انشاءالله از یکی دو هفته دیگر کار با توپ را آغاز می‌کنم. تا حدود دو ماه دیگر به آمادگی کامل می‌رسم.

هافبک مس رفسنجان درخصوص هدف‌گزاری‌ این تیم در دومین سال حضور در لیگ برتر گفت: فصل قبل هدف ما بقا در لیگ برتر بود و می‌خواستیم بعدی رتبه تک رقمی به دست آوریم اما خدا را شکر با تدابیر کادرفنی و تلاش مجموعه باشگاه توانستیم این هدف را عملی کنیم. امسال هم با تیم فعلی و بازیکنانی که تازگی جذب کرده‌ایم تمرینات منظمی را پس از اردو در ترکیه دنبال می‌کنیم. اکنون هم دیدارهای تدارکاتی خوبی را پشت سر می‌گذاریم و امیدوارم در پایان فصل بار دیگر رتبه‌مان تک رقمی شود.

انتهای پیام/

قائم اسلامی خواه لیگ برتر فوتبال مس رفسنجان مس رفسنجان و صنعت نفت بازیکن مس رفسنجان

اخبار مرتبط

  • غیبت 3 بازیکن مس در دیدار حساس امشب

  • مس روز بسیار بدی داشت

  • برتری پرسپولیس مقابل مس

  • 2 پلان از هنرنمایی بابک مرادی

source

دیدگاهتان را بنویسید