آزادسازی ۲۰۰ زندانی جرائم غیرعمد توسط بسیج سازندگی لرستان/ ۳۲۰ هزار بسته معیشتی توزیع شد

استانها / لرستان

http://fna.ir/5z6x8 ۰ آزادسازی ۲۰۰ زندانی جرائم غیرعمد توسط بسیج سازندگی لرستان/ ۳۲۰ هزار بسته معیشتی توزیع شد

رئیس بسیج سازندگی لرستان گفت: از ابتدای رزمایش کمک‌های مومنانه و مواسات ۳۲۰ هزار بسته معیشتی بین ۷۶ هزار خانواده توزیع شد.

آزادسازی  ۲۰۰ زندانی جرائم غیرعمد توسط بسیج سازندگی لرستان/ ۳۲۰ هزار بسته معیشتی توزیع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، احسان جهانبخش، رئیس سازمان بسیج سازندگی لرستان، در کارگروه بسیج سازندگی استان، اظهار کرد: در ایام انتخابات گروه‌های جهادی در مناطق محروم رسالت بصیرت افزایی به منظور آگاهی بخشی و افزایش مشارکت در انتخابات را انجام دادند.

وی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی لرستان در فضای مجازی با کانال‌های متعدد در موضوعات مختلف پوشش موثر و وسیعی در سطح بصیرت، گفتمان انقلاب و محرومیت‌زدایی دارد، اضافه کرد: از ابتدای رزمایش کمک‌های مومنانه و مواسات ۳۲۰ هزار بسته معیشتی بین ۷۶ هزار خانواده توزیع شد.

رئیس بسیج سازندگی لرستان توزیع هزار بسته جهیزیه، تهیه ۳۴ هزار کیف و لوازم‌التحریر و طبخ دو میلیون و ۴۸۰ هزار غذا را از دیگر اقدامات بسیج سازندگی لرستان در ایام کرونا برشمرد و گفت: ۲۰۰ زندانی جرائم غیرعمد توسط بسیج سازندگی لرستان آزاد شدند.

وی رقم کمک‌های بسیج سازندگی لرستان در حوزه‌های مختلف محرومیت‌زدایی را ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام و تاکید کرد: سنگر بسیج سازندگی سنگر خدمت است.

جهانبخش رقم اعتبارات محرومیت‌ زدایی بسیج سازندگی لرستان ذیل بند ۳ جدول ۱۷‌ قانون بودجه ۱۴۰۰ را ۵۹۳ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این اعتبارات در ۵ آیتم مدارس، آبخیزداری، بهداشت و درمان، آبخوان‌داری تعریف شده است به طوری‌که ساخت ۱۳۰ کیلومتر راه روستایی و تکمیل ۳۷ مرکز بهداشت نیمه‌کاره در تعهد بسیج سازندگی لرستان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید بسیج خانواده لرستان بسیج سازندگی احسان جهانبخش این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • دغدغه‌های معیشتی مردم اولویت اول دولت

source

دیدگاهتان را بنویسید