آزمون پایان ترم دانشگاه پیام نور به صورت زنده برگزار می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم تقی زاده با بیان اینکه امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید وزارت علوم به صورت مستقیم برگزار می شود، گفت: اجرا شد، پس از این بحران، دانشگاه به فعالیت عادی بازگشت.

رئیس دانشگاه پیام نور در دیدار روسای استان ها و کتابداران مناطق گفت: پس از بحران کرونا، دانشگاه باید به حالت قبل بازگردد. در مناطق آزمایشی

علیرضا دل افکار نیز در دیدار روسای استان ها و دبیران مناطق گفت: دانشگاه پیام نور پیرو سیاست های اتخاذ شده از سوی فرماندهی کل ستاد مبارزه با کرونا و حفظ سلامت دانشجویان، آزمون ترم آخر را به استاد دانشگاه تحویل داده است. دو سال گذشته اکنون باید با رفع محدودیت هاله و تمرکز وزارت علوم به گذشته بازگشت.

وی یادآور شد: تصمیم بر برگزاری امتحانات پایان ترم جاری بر اساس مدرک کارشناسی بوده و از ابتدای این ترم به صورت منظم به کلیه دانشجویان اطلاع رسانی شده است.

معاون آموزشی و فارغ التحصیلی دانشگاه پیام نور با آرزوی موفقیت روزافزون برای دانشجویان دانشگاه پیام نور، به رؤسای استان پیشنهاد کرد با تلاش مشترک، انسجام و هماهنگی جهت رفع نواقص و ایجاد فضایی آرام و بدون استرس برای دانشجویان دانشگاه پیام نور. امتحانات دانش آموزان

دیدگاهتان را بنویسید