آغاز به‌کار اولین هتل به سبک آلاچیق عشایر در کوثر

استانها / اردبیل

http://fna.ir/4abkl ۰ آغاز به‌کار اولین هتل به سبک آلاچیق عشایر در کوثر

رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی شهرستان کوثر گفت: در راستای رونق گردشگری در شهرستان کوثر اولین هتل ‌آلاچیق به بهره‌ برداری رسید.

آغاز به‌کار اولین هتل به سبک آلاچیق عشایر در کوثر

به‌گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، جهانگیر شهبازی اظهار کرد: در راستای گرامی‌داشت هفته گردشگری و روز جهانی جهانگردی برنامه‌های متعددی در سطح شهرستان کوثر برگزار شد.

وی افتتاح اولین هتل آلاچیق در شهرستان را از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این هفته در شهرستان کوثر اعلام کرد و افزود: با افتتاح این هتل سنتی در مسیر گردشگری اردبیل به سرچم ظرفیت جذب گردشگر شهرستان ارتقا می‌یابد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کوثر بیان کرد: تجلیل از فعالان گردشگری شهرستان، برپایی ایستگاه نقاشی با همکاری کانون پرورش فکری، تبلیغات محیطی میدانی، برگزاری مسابقه عکاسی از جاذبه‌های شهرستان، جلسه بررسی مسائل و مشکلات سرمایه‌گذاران و اجرای جشنواره زنجیروپیر از دیگر برنامه‌های این هفته بود.

شهبازی تصریح کرد: با اقدامات انجام شده و توسعه زیرساخت‌های گردشگری در سطح شهرستان به‌زودی شهرستان کوثر به یکی از مقاصد اصلی سفر در منطقه تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/۳۴۶۳/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید گردشگری میراث فرهنگی استان اردبیل اردبیل این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • آغاز عملیات اجرایی هتل سه ستاره گیلارلو

source

دیدگاهتان را بنویسید