آغاز فاز دوم لایروبی رودخانه های رشت/افزایش ظرفیت کارخانه کدالی.


محمدحسین واشک کارگرنیا امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت، با بیان اینکه عزم شورا و شهرداری رشت برای حل مشکلات به کار گرفته شده است، زباله های انباشته شده در سراوان را نتیجه یک تصمیم اشتباه سی سال پیش عنوان کرد. از جمله مشکلات بزرگی که شورای ششم به ارث برده است و در این راستا طبق اتفاقات رخ داده مسابقه بهسازی محل دفن زباله سراوان برای سومین بار برگزار می شود و شهرداری رشت مراحل قانونی قرارداد را طی خواهد کرد. بعد از قرار ملاقات پیمانکار.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی ساخت سیستم فرآوری و الحاق کارخانه کدال خبر داد و گفت: و ارزیابی های واقعی و فنی انجام شد.»

وی با اشاره به اینکه ساخت کارخانه «کدالی» نیز در حال انجام است، افزود. «به منظور تکمیل فرآیند پردازش، نیاز فوری به افزایش کابین‌های کارخانه کدالی وجود داشت: سیستم اطفاء حریق، اتاق استراحت کارگران، مناقصه‌ها. برگزار شده و پیمانکار نیز مشخص است و در مرحله عقد قرارداد می باشد و زمین ساخت ج نیز به پیمانکار واگذار شده و در حال آماده سازی برای شروع می باشد.

شهرداری رشت با اشاره به لایروبی دو رودخانه گوهرود و زرجوب خاطرنشان کرد: شهرداری رشت در فاز اول نقاط لازم برای لایروبی رودخانه زرجوب از پل زرجوب تا تخت و از 15 شهریوری را مشخص کرده است که فاز دوم لایروبی رودخانه های رشت با وام هفت میلیارد ریالی آغاز می شود. .

وی با تاکید بر اینکه خبرهای خوبی در راستای جذب اعتبارات دولتی برای حل مشکل پسماند و رودخانه های رشت در راه است، اعلام کرد. همکاری و تعامل همه ساختارها مشکلاتی را که سال ها گریبان گیر رشت است حل می کند، باید برای همیشه حل شود.

انتهای پیام/84008
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید