آلبوم "عاشقانه صبح پاییزی" منتشر شد

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلبوم «عاشقانه صبح پاییزی» دو قطعه بلند در خود دارد که هر کدام روایتگر داستانی هستند و این یکی از ویژگی‌های این آلبوم است. در قسمت‌های کوتاهی از آهنگسازی این مجموعه، از ملودی‌های محلی یا ملودی آشنای آهنگسازان با بیانی متفاوت استفاده شده است. حدود ده دقیقه از این آلبوم با حس و حال موسیقی مناطق جنوب کشورنظیر استان هرمزگان و استان بوشهر آهنگسازی شده و داوود شیرازی سنتور ویژه‌ای از نظر کیفیت صدا و نگهداشتن کوک برای این آلبوم ساخته است.

آموزشگاه‌های موسیقی کم باشند مافیا به وجود می‌آید / دانشگاه رفتن هیچ نقشی در تربیت نوازنده حرفه‌ای ندارد

امین جهانگیری درباره این آلبوم گفت: آهنگسازی این مجموعه، داستان عاشقانه بلندی است که یک قسمتی 16 دقیقه‌ای و قسمتی 19 دقیقه‌ای دارد و چنین پروژه‌ای در تکنوازی یک ساز کم نظیر است. در آهنگسازی این مجموعه هدف اصلی پیشبرد داستان به بهترین حالت ممکن بوده و به همین دلیل گاهی از ملودی‌های محلی یا ملودی‌های آشنای آهنگسازان دیگر استفاده شده است.

جهانگیری ادامه داد: در تکنیک نوزاندگی، با توجه به محتوا تکنیک‌ها انتخاب شده و می توانم بگویم تکنیک در خدمت موسیقی بوده اما نه برای خودنمایی تکنیکال. اما بخشی هایی هستند که ساده به نظر می رسند اما واقعا برای اجرایش نوزانده را دچار چالش می کند. نکته دیگری هم که می توانم بگویم این است که سعی کردم این آلبوم اثری باشد تا همه طیف های مردم بتوانند مخاطب آن باشند. تلاش کردم نوعی اعتدال را رعایت کنم تا شنونده های همیشگی این سبک و مخاطبین سبک های دیگر موسیقی هر دو از این آلبوم لذت ببرند.

فرزان روزبهانی در استودیو تم صدابرداری این آلبوم را انجام داده و میکس و مسترینگ توسط سروش کمالیان صورت گرفته است. امیر فرزانه عکاسی و مرتضی شمیسا طراحی کاور آلبوم را بر عهده داشته اند. همچنین سام شرف زاده به عنوان مشاور رسانه ای، آلا افخمی به عنوان مدیر هنری و وحید میرزایی به عنوان وب مستر با این نوازنده در آلبوم او همکاری کرده اند.

امین جهانگیری پیشتر در آثاری نظیر "حجاب چهره جان" به همراه گروه ژاو اثر استاد هوشنگ کامکار به خوانندگی صبا کامکار و آلبوم "جهان گذاران" به آهنگسازی استاد پشنگ کامکار و خوانندگی سالار عقیلی به عنوان نوازنده سنتور حضور داشته است.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید