آمار روزانه جان باختگان کرونا در کرمانشاه به ۶ نفر رسیدبه گزارش ایرنا، ˈمهدی محمدیˈ روز جمعه با بیان اینکه تعداد بستری های عروق کرونر در مراکز درمانی استان 381 مورد است، اظهار کرد: از این تعداد 96 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری و 19 نفر در وضعیت وخیم هستند.

وی گفت: طی یک شب گذشته 301 مورد تایید شده در استان شامل 64 بیمار مثبت و 237 بیمار سرپایی عروق کرونر قلب بود که نسبت به روز گذشته 98 مورد افزایش داشت.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی شاه کرمان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۲ بیمار مبتلا به علائم کرونا در استان بستری و ۱۳۰ نفر پس از بهبودی ترخیص شدند.

وی افزود: شب گذشته 53 نفر با تزریق آمپول رامد ساویر به طور موقت در مراکز درمانی سراسر استان بستری شدند که نسبت به روز گذشته 13 نفر افزایش داشته است.

هشت شهر استان کرمانشاه در وضعیت کرونا قرمز قرار دارند

شهرهایی مانند کرمانشاه، روانسر، اسلام آبادغرب، کنگاور، گیلانغرب، سنقروکلیایی، هرسین و سرپلذهاب از 22 بهمن ماه، پاوه، جوانرود، صحنه و شهرستان قصرهیرین به رنگ نارنجی و ثلاث باباجانی و دالاهو در زرد برای کرونا

شهرستان های کرمانشاه، صحنه، اسلام آبادغرب، جوانرود، هرسین، پاوه و کنگاور به رنگ نارنجی، سرپل ذهاب، قصرشیرین، دالاهو، روانسر، سنقروکلیایی بر اساس رنگ بندی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشند. و آموزش پزشکی و گیلانغرب در حالت زرد، در حالت آبی قرار دارند.

استان کرمانشاه 2 میلیون نفر جمعیت با 34 شهر و 2595 روستا دارد.

دیدگاهتان را بنویسید