آمریکایی ها همیشه در مورد ایران اشتباه کرده اندباشگاه خبرنگاران جوان کرمان – حجت الاسلام منتظری در خطبه نماز جمعه وی امروز با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: آمریکایی ها همیشه در تصمیم گیری ها و محاسبات خود هستند. مردم ایران آنها اشتباه کردند و همیشه شکست خوردند.

وی گفت: مشکل آمریکایی ها و غربی ها این است که نسبت به عناصر معنوی ملت ایران مانند ایمان، توکل به خدا، امدادهای غیبی و شهادت و… بی اطلاع هستند.

حجت الاسلام منتظری می گوید: غرب و آمریکایی ها قصد دارند از راه های مختلف به نظام اسلامی ایران آسیب بزنند اما موفق نمی شوند و جمهوری اسلامی ایران تاکنون نشان داده است که نیازی به مذاکره ندارد.

به گفته وی تمرینات منحصر به فرد، به روز و هوشمند سپاه و ارتش از انتخاب نظامی غربی و فوبیای جنگ جلوگیری کرد.

حجت الاسلام منتظری گفت: مادران و همسران شهدا امت های امروز ایران اسلامی هستند که به دو ویژگی صبر و فداکاری مزین شده اند.

به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: یکی از مواردی که در بیانات گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب مطرح شد، در حوزه علمی و پژوهشی و دلایل پیشرفت مسلمانان در دوران شکوفایی آن «درس اسلام و مسلمین امروز».

حجت‌الاسلام منتظری گفت: بحمدالله گام‌های مثبت و خوبی در کشور ما در عرصه علم برداشته شده است و امروز مشکلات زیادی مانند بحران آب، محیط زیست، مهاجرت روستاییان به شهرها، تبعیض و بی عدالتی با راهکارهای علمی قابل حل است.

وی می گوید: امروز در اقصی نقاط کشور حتی در شهرستان انار جوانان تحصیلکرده و نخبگان بسیار خوبی وجود دارند که با بحث های علمی و راهکارهای مفید می توانند گره های کور را بگشایند. جوانان باید تشویق شوند و به آنها کمک شود.»

حجت الاسلام منتظری گفت: بخش کشاورزی شهرستان انار و ارتقای شهر صنعتی و حذف شهرستان از تک تک محصولات نیازمند کار علمی و تخصصی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید