آموزش در تمام مقاطع تحصیلی واحد علوم تحقیقات حضوری شد

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد با توجه به مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و تغییرات رنگ‌بندی کرونایی دستورالعمل جدیدی صادر کرد که به شرح زیر است؛

1ـ تمامی کلاس‌های درسی در تمامی مقاطع تحصیلی در روزهایی که برابر اعلام ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا به رنگ‌های آبی و زرد اعلام می‌شود، به صورت حضوری (با رعایت پروتکل‌های بهداشتی) تشکیل خواهد شد.

الف: تشکیل کلاس‌های حضوری از 13 آذرماه صرفاً در خصوص دروسی است که دارای ظرفیت حداکثر 30 نفر هستند. بدیهی است کلاس‌های درسی با ظرفیت بیش از 30 نفر همچنان به صورت مجازی برگزار خواهند شد.

ب: کلیه دروس عملی، کارگاهی، آزمایشگاهی و قسمت عملی دروس نظری ـ عملی در تمامی روزها (با رنگ‌بندی مختلف) که از 15 آبان شروع شده، همچنان لازم‌الاجرا است و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه خواهد یافت.

2ـ به منظور رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی، دانشکده‌ها به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که حداقل 60 درصد کلاس‌های درسی واحدهای دانشگاهی در روزهایی که برابر اعلام ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، به رنگ‌های آبی و زرد اعلام شده به صورت حضوری تشکیل شود.

3ـ لازم است واحدهای دانشگاهی در برگزاری کلاس‌های حضوری ضوابط مرتبط با پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

4ـ برگزاری مجموعاً تعداد 16 جلسه کلاس (حضوری و مجازی) الزامی است.

بیش از 70 درصد کلاس های دانشگاه آزاد حضوری می شودجزئیات تدریس حضوری دانشگاه آزاد /کلاس های درسی بالای 30 نفر همچنان مجازی

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید