آموزش نصب پارتیشن شیشه ای اداری – تابناک


آموزش نصب پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن اداری یکی از مناسب ترین ابزارها برای بهینه سازی فضای اداری و سازمانی می باشد. این تقسیم‌بندی‌ها، انسجام و تمایز بخش‌های مختلف یک اداره یا سازمان را با اجازه دادن به چندین واحد مجزا برای فعالیت در یک محیط بزرگ و وسیع حفظ می‌کنند. این امر به ویژه در دفاتر با فضای کوچک، واحدهای متعدد و مجزا و همچنین مفید خواهد بود تأثیر تقسیم دفاتر بر کارایی دفاتر کارمندان این یک راز نیست پارتیشن های شیشه ای یکی از پرکاربردترین پارتیشن ها در محیط های اداری می باشد.

جداسازی جغد اداری

پارتیشن های شیشه ای، پانل های شیشه ای هستند که برای جداسازی فضاهای یک اتاق بزرگ استفاده می شوند و به آنها دیوار شیشه ای نیز می گویند. همانطور که گفته شد یکی از کاربردهای اصلی پانل های شیشه ای هزینه سازمانی دفتر است و مزایای زیادی برای این منظور دارد.

اولین اینکه پارتیشن شیشه ای این امکان را به کاربر می دهد که در یک اتاق بزرگ بدون کاهش نور و کوچک جلوه دادن فضا از هم جدا شود و مانند سایر پارتیشن ها منجر به فضاهای تاریک و محدود نمی شود و نیازی نیست. هیچ توضیح خاصی برای هر قسمت جداگانه وجود ندارد.

دوم از همه پارتیشن شیشه ای علاوه بر اینکه فضاها را به خوبی از یکدیگر جدا می کند، امکان مشاهده اشیاء مختلف یا عوامل دیگر را به کیوریتور می دهد و به کارکنان این احساس را می دهد که در حین انجام مسئولیت کانال، بخشی از یک کل هماهنگ هستند و باید هر کدام را هماهنگ کنند. دیگر.

علاوه بر موارد فوق، پانل های شیشه ای از استحکام و دوام بسیار بالایی برخوردار بوده و با ضربه و فشار به راحتی شکسته نمی شوند. همچنین به دلیل وزن کم و حجم کم، جابجایی، نصب و اصلاح آسانی دارند. تنوع طرح ها، رنگ ها و انواع مختلف از دیگر مزایای پارتیشن های شیشه ای اداری است.

دستورالعمل نصب جداکننده شیشه اداری

آموزش نصب پارتیشن شیشه ای اداری

راه اندازی پارتیشن شیشه ای برای دفتر دارای پنج مرحله مختلف است:

اولین قدم انتخاب و راه اندازی کانال U است. این کانال پایینی است که پارتیشن های شیشه ای پارتیشن در آن قرار می گیرند. کانال U از آلومینیوم ساخته شده است و در اشکال و اندازه های مختلف موجود است. قطر و ابعاد کانال بسته به اندازه فضای مورد نظر و اندازه صفحه شیشه ای متفاوت است. بنابراین بر اساس ضخامت صفحات شیشه ای باید ضخامت مورد نیاز را در کانال U انتخاب کنید و سپس بر اساس اندازه فضای مورد نظر آنها را برش دهید. برش کانال های آلومینیومی با اره آسان است.

سپس باید با استفاده از ابزار مناسب، سوراخ های داخل کانال ها را سوراخ کنید تا آماده نصب روی سطح مورد نظر شوید. بهترین ابزار برای حفاری کانال U یک مته است. البته باید توجه داشت که باید از سری هایی با ضخامت کم و مناسب برای مدار استفاده کرد. زیرا یک ردیف ضخیم تر می تواند به کانال آلومینیومی در حین سوراخ کاری آسیب برساند. سوراخ ها نیز باید در فاصله مناسب و در قسمت های مختلف مدار قرار گیرند تا تمامی قسمت های مدار به خوبی در ارتفاع مورد نظر قرار گیرند.

درست در زیر سوراخ های ایجاد شده روی کانال U، سوراخ هایی روی سطح مربوطه ایجاد می شود و کانال با لوله و صفحه روی سطح قرار می گیرد. باید دقت کرد که ساعدها کاملاً در داخل سطح و کانال U قرار دارند. زیرا در صورت جا ماندن پیچ ها به صفحه شیشه ای آسیب می رساند.

در مرحله بعد صفحات شیشه ای که به ضخامت کانال U هستند روی کانال قرار می گیرند. این کار با باز کردن صفحات شیشه ای روی کانال آلومینیومی آسان است. تراز پانل ها سپس با استفاده از بسته ای در پایین کانال U آزمایش می شود تا صفحات شیشه ای کاملاً عمودی باشند.

آموزش نصب پارتیشن شیشه ای اداری

مرحله بعدی نصب پایه های پارتیشن است. صفحات شیشه ای باید به لولا متصل شوند. لولاها اغلب از چدن ساخته می شوند و در فضای بین پارتیشن ها قرار دارند. برخی از پارتیشن ها نیز دارای یک فریم هستند که باید در این مرحله تنظیم شود.

هنگامی که تمام پانل ها مونتاژ می شوند، از یک واشر لاستیکی برای نگه داشتن آنها در کانال U استفاده می شود. مهر و موم لاستیکی باید در دو طرف شیشه، بین پانل ها و کانال آلومینیومی قرار داشته باشد و باید به طور کامل وارد شود. واشر لاستیکی باید همزمان در دو طرف قرار گیرد تا سطحی یکنواخت در بالای مدار ایجاد شود.

در مرحله آخر درب های شیشه ای آویز نصب می شوند. برای هر درب باید 910 میلی متر فاصله بین پانل ها قرار گیرد. زیرا عرض درب ها اغلب 900 میلی متر است. درب باید روی فنر هیدرولیک نصب شود. این فنرها می توانند سرعت و قدرت باز و بسته شدن در را کنترل کنند. این درب ها به صورت متقارن با زاویه 180 درجه باز و بسته می شوند و می توان آنها را در دو طرف پارتیشن قرار داد. برای نصب این درب ها ابتدا باید تخته کف را با پیچ و مهره روی زمین محکم کنید. سپس نقطه محوری U کانال را درست بالای صفحه کف قرار دهید تا ثابت شود.

سپس قطعات فلزی به بالا و پایین درب چسبانده می شوند. لازم به ذکر است که درب ابتدا باید در حالت بسته قرار گیرد و در حالت باز قابل نصب نیست. سپس در را بلند کرده و روی صفحه کف قرار دهید تا سوراخ فلزی گچ در سنجاقی که از صفحه کف بالا می رود قرار گیرد. پس از اینکه درب کمی به سمت محور U خم شد، باید پیچ ​​قفل را بچرخانید. هنگامی که نقطه محوری حلقه در سوراخ حلقه قرار دارد، باید پیچ ​​ها را باز کرده و درب را باز کنید. با استفاده از پین های تنظیم سرعت می توانید سرعت را هنگام باز و بسته کردن در در دو حالت آهسته و سریع تنظیم کنید.

نتیجه

پارتیشن های شیشه ای به عنوان یکی از انواع پارتیشن های محیطی بهترین انتخاب برای فضای اداری هستند و می توانند فضایی زیبا و در عین حال مجزا را فراهم کنند. به منظور. واسه اینکه. برای اینکه نکاتی برای خرید پارتیشن اداری برای محیط ها و فضاهای اداری خود سازنده پارتیشن با بیش از دو دهه سابقه در تولید و اجرای انواع یراق آلات از جمله پانل های شیشه ای یکی از مراجع قابل اعتماد در زمینه ساخت و نصب پانل های شیشه ای برای ادارات می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پارتیشن بندی، لطفاً به وب سایت این کتابخانه مراجعه کنید.

پایان گزارش آگهی /

دیدگاهتان را بنویسید