آموزش و پرورش هرمزگان: بخشنامه گواهی پزشکی دانش آموزان تغییر نکرده است


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان در واکنش به خبر فارس مبنی بر «اعتراض رئیس کل سازمان نظام پزشکی هرمزگان به دستورالعمل آموزشی به شکایت والدین از نبود تهویه در مدارس» بخشنامه عدم پذیرش گواهی پزشکی توسط پزشکان عمومی برای دانشجویان مبتلا به تاج گذاری بیان می کند:

بخشنامه ارسالی به مدارس با موضوع دستورالعمل بازگشایی مدرسه و شروع آموزش حضوری از 14 فروردین 1401 دقیقاً مطابق دستورالعمل وزیر بوده و تغییری در جزئیات آن ایجاد نشده است. . بخش 4 بخشنامه وزیر در مورد حضور و غیاب در مدرسه تاکید می کند دانش آموزان مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب یا کسانی که علائم ویروس یا بیماری زمینه ای دارند می توانند با تایید پزشک و رضایت والدین آموزش های لازم را از روی تخت دریافت کنند.

بدیهی است اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان همواره قدردان زحمات مدعیان سلامت و جامعه بزرگ پزشکی بوده و بر توسعه همکاری های دوجانبه برای ارتقای سلامت دانش آموزان و فرهنگیان تاکید کرده است.

همچنین موضوع تجمع اعتراضی اولیای دانش آموزان مقابل آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس مورد تایید اداره کل آموزش و پرورش نبوده و صحت ندارد.

ضمنا جهت پاسخگویی به سوالات و دغدغه های والدین، میز خدمت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، نواحی یک و دو بندرعباس و استان همواره آماده ارائه خدمات به مشتریان در ساعات کاری و حضور والدین با خواسته های مختلف می باشد. واضح است.

تاکید شد: آموزش حضوری مدارس به دستور وزارتخانه با نظارت و ارزشیابی مستمر، با رعایت کامل شئونات بهداشتی، تلاش بی وقفه معلمان و مدیران و همکاری شایسته با تقدیر از اولیای دانش آموزان اجرا شد.

انتهای پیام/ 88055
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید