آنها پرسپولیس را در بحران فرو بردند تا رقبای خود را قهرمان کنند – تابناک


محمود شافعی با اشاره به باخت یک بر صفر سرخپوشان مقابل فولاد و از دست دادن سوپرجام گفت: به نظر من نباید از یحیی گل محمدی انتقاد کرد. این شرایطی است که آنها ایجاد کردند و تیم را در شرایط بدی قرار دادند.

او درباره این بود که چه کسی تیم را در این شرایط قرار داده است؟ وی تصریح کرد: مشکلات مدیریتی و مالی برای باشگاه ایجاد می کنند. وقتی بازیکنی حقوق خوبی نداشته باشد نمی تواند روی فوتبال تمرکز کند. به نظر من تیم جز حواشی ایجاد شده در اطرافش هیچ مشکلی نداشته است. کادرفنی و بازیکنان مشکلی ندارند.

بازیکن سابق فوتبال ایران با اشاره به باز و بسته شدن پی در پی پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، گفت: وقتی ثبات مدیریتی نباشد این اتفاقات می افتد و امکان برنامه ریزی از بین می رود. با عدم معرفی مدیرعامل و مشکلات مالی و موارد زیاد، پرسپولیس از حالت تیمی خارج شد. ما همیشه با مشکل باز و بسته شدن پنجره ها مواجه هستیم. در این مدت بازیکنان و مربیان وفاداری خود را نشان دادند و هواداران حمایت لازم را از تیم گرفتند، مشکل فقط مدیریتی بود.

شافعی با اشاره به تایید حکم گل گهر و اعطای امتیاز به استقلال و دو تیم دیگر، از سوی دادگاه تجدیدنظر مثال زد: فقط دو دستی جام را به تیم حریف واگذار کرد، انگار قهرمان در میدان تعیین نمی شد پر واضح است که امسال شرایط را برای قهرمانی تیم حریف فراهم می کنند، در حالی که قهرمانی را باید در زمین به دست آورد، مثل 5 سالی که پرسپولیس تیم برتر ایران بود و در زمین امتیاز گرفت و قهرمان شد. . اگر رقبا مثل پرسپولیس توانایی جنگیدن داشته باشند باید در زمین امتیاز پیدا کنند. هیچ سابقه ای در دنیا وجود ندارد که چنین رای از یک تیم کسر شود و به سه تیم دیگر امتیاز داده شود.

وی در خصوص مشکلات مالی پرسپولیس گفت: سوال اصلی این است که چرا برای تیم پول می شود نه برای پرسپولیس؟

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه آیا این تیم هنوز شانس قهرمانی دارد؟ وی گفت: اگر تیم از حاشیه های مدیریتی خارج شود و باشگاه بتواند به تعهدات مالی خود عمل کند می تواند به ششمین قهرمانی هر چند سخت با شرایطی که ایجاد کرده است برسد. سنگ هایی با عناوین مختلف پرتاب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید