آنچلوتی پس از رئال مادرید از مربیگری خداحافظی کردبه گزارش ایرنا، این مرد 62 ساله ایتالیایی پس از کسب عنوان قهرمانی لالیگا با رئال مادرید هفته گذشته به اولین مربی تاریخ تبدیل شد که موفق به کسب پنج عنوان قهرمانی معتبر اروپا شده است.

دوران حرفه ای افسانه ای مربی آنچلوتی 26 سال و 11 باشگاه مختلف را در بر می گیرد، اما مرد ایتالیایی اکنون به آینده فکر می کند و قصد دارد زمان بیشتری را به سفر و زندگی با خانواده خود اختصاص دهد.

آنچلوتی در مصاحبه ای گفت: بله، می توانم از رئال خداحافظی کنم، اما اگر باشگاه من را 10 سال دیگر نگه دارد، اینجا می مانم. جاهای زیادی وجود دارد که من هرگز ندیده ام. به عنوان مثال، من هرگز به استرالیا یا ریودوژانیرو نرفته ام. روز خداحافظی این کارها را انجام خواهم داد.

این بازیکن ایتالیایی 22 جام از جمله قهرمانی با میلان در سال 2004، لیگ جزیره با چلسی در سال 2010، لیگ قهرمانان اروپا با پیاتزی در سال 2013، بوندسلیگا با بایرن مونیخ در سال 2017 و لالیگا با رئال مادرید را به دست آورده است.

آنچلوتی با فابیو کاپلو قهرمان لالیگا در فصل 2006-2007 در سن 60 سالگی به مسن ترین مربی تبدیل شد که قهرمان لیگ رئال شده است.[LaLigawaralireba[it-titluma’Real;QuddiemuFabioCapellorebaħit-titlutal-LaLigamal-Galatasarayfl-istaġun2006-2007fl-etàta’60sena

وی درباره احتمال حضور در تیم ملی نیز گفت: بله، شاید به تیم ملی بروم اما از این به بعد نمی توان درباره این موضوع صحبت کرد. قطعا نه در جام جهانی آینده، اما شاید در جام جهانی 2026.

“چرا که نه؟ آنها خیلی خوب کار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید