آگهی های در مراد ارسال پیام


ایرج خانیچور، شرکت داروسازی گنجینگنوو با خبرنگار فارس در زنجان با تاکید بر احترام به مردم در ایام ماه رمضان رمضان اظهار کرد: هر چند مردم باید رعایت کنند ولی اگر کسی در ملاعام اقدام به روزهخواری کند با وی برخورد می‌شود.

جانشین فرماندهی مدیریت استان زنجان در پاسخ به سوالی در مورد ارسال پیامک برای موارد روزهخواری گفت: پیامک برای روزهخواری نیست، بلکه برای موارد دیگر رعایت نکردن قانون انجام می شود و اگر کسی در این مورد مشکلی دارد می تواند برای بررسی به پلیس مراجعه کند. نند.

وی با تاکید بر این که برنامه پلیس را در مورد روزه خواری تذکر لسانی دانست و افزود: باز هم می‌گویم خدا را شکر مردم باید حفظ کنند ولی اگر هم کسی باشد که نمی‌کند بنابر قانون با وی برخورد خواهد کرد.

تابوت ها در حوض به سمت جنوب در شمال تا انتهای تور از انتهای زمین تا انتهای زمین. رونا گفت: در این مورد هم توصیه ما رعایت موارد مورد نیاز برای جلوگیری از وقوع جرم است ولی اگر چنین اتفاقی روی داد حل برخی از این پرونده ها نیاز به زمان دارد.

جانشینی مدیریت استان زنجان با اشاره به اینکه ۸۰ درصد پرونده‌های مربوط به سرقت در بازه زمانی مشخص به نتیجه می‌رسد، تصریح کرد: حل شدن حدود ۲۰ درصد از پرونده‌های مربوط به پرونده‌های مربوط به زمان‌بر خواهد بود.

انتهایی یام/
لطفا از صفحه اول صفحه اول دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید