آیا جریان انقلابی کهگیلویه و بویراحمد عجولانه است؟ آقای استاندار؛ هنوز برای دست کشیدن از همکاری با این افراد دیر نیست؟!


به گزارش خبرگزاری پدر از یاسوج; از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم انتقادات زیادی نسبت به انتخاب و انتصاب سران استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه های مختلف مطرح شده است.

انتقادها اولاً به کندی تغییر رهبران در استان است و ثانیاً به نوع توطئه‌هایی است که بسیاری از نیروهای انقلابی و وفادار به دولت مردمی آیت‌الله رئیسی نسبت به برخی از این طرح‌ها انتقاد دارند.

علت مورد اول چیست؟ چرا نیروهای جریان انقلابی اینقدر نسبت به روند کند انتخاب رهبران حساس هستند؟ چرا خسته نباشی؟ پاسخ بسیار روشن است؛ با تغییر دولت احمدی نژاد و سپردن کلید دولت به روحانی و یارانش اتفاقات عجیبی در استان کهگیلویه و بویراحمد افتاد.

اتفاقاتی که در سراسر کشور بی نظیر بود، اتفاقاتی که هیچ گاه از سران جریان های انقلابی استان پاک نمی شود، اما این اتفاقات چه بود؟ پس از تغییر دولت احمدی نژاد و روی کار آمدن دولت روحانی، شاهد فشار عجیب و بیش از حد در دوم خرداد و اصلاحات در استان کهگیلویه و بویراحمد علیه نیروهای انقلابی بودیم.

فشارها به حدی افزایش یافت که آنقدر نفس گیر شد که اولین استاندار دولت روحانی از کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

کار به همین جا ختم نشد و نیروهای جریان انقلابی در مدت بسیار کوتاهی میانگین ها و رکودهای کشور را شکستند! از مدیریت برکنار شدند.

در دوم خرداد، جریان انقلابی از نهضت انقلابی هر چه سریعتر در ادارات استان تصرف کردند، از حق غذا محروم شدند، اما از دشمنی دریغ نکردند و از میز و صندلی محروم شدند. ، اتاق ها اضافه کاری و سایر نیازهای اولیه

در این زمینه باید از استاندار محترم انتظار داشت که با علم به اینکه تاخیر فعلی به هر دلیلی از جمله دخالت نمایندگان مجلس و نمایندگان مجلس و نمایندگان مجلس جایز نیست در اسرع وقت نیروهای متولی ادارات را مستقر کرده و جراحات آن را التیام بخشد. اختلاف نظرها

به استاندار محترم پیشنهاد می کند مهلتی برای هماهنگی نمایندگان مجلس و جریانات سیاسی تعیین کنند و بر اساس این مهلت نظام رهبری ایجاد شود تا شاهد اختلاف بیشتر بین نیروهای انقلابی و استاندار نباشیم.

در جلسه شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و گفت‌وگوی دولتی که توسط اتاق بازرگانی برگزار شد، شاهد بودیم که برخی از کارآفرینان و تولیدکنندگان نیز از این وضعیت ناراحت بودند و با عصبانیت و حتی قضاوت‌های غیرمنظم گلایه‌های خود را از وضعیت موجود ابراز کردند.

به استاندار گفتند زیر شمشیر سران دولت روحانی تکه تکه شدند و امروز بعد از آن همه رنج و خونریزی همچنان سران دولت روحانی در کنار شما نشسته اند و برای ولایت تصمیم می گیرند!

آنها از استاندار گلایه کردند که چرا باید در خردادماه مسئولیت تخصیص بودجه و اعتبارات به یک استان بر عهده نیروی دیگری باشد و صنعت، معدن و تجارت یا دستگاه اصلی مرتبط با اشتغال و تولید ادامه یابد. اشتغال، بودجه و اعتبار در خطر است.

سوال نیروهای جریان انقلابی این است که آیا در استان نیروی تحصیلکرده و خوش فکری وجود ندارد که در سازمان برنامه و بودجه منصوب شود، چگونه است که «آقای ایکس که دیگر در مجلس نیست «دلیل آموزش و پرورش عادی بودجه هشت ساله را به عنوان رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد انتخاب کنید و سپس همان فرد را برای برنامه و بودجه یک ابر استان دیگر انتخاب کنید. (فارس).

آیا اینجا و در این جریان قحطی مردانه است و نیروی انقلابی قادر به چرخش برنامه و بودجه استان نیست.

نیروی جوان انقلابی معتقد است الان دوم خرداد ما را می خندند و مسخره می کنند و نشسته اند و به اعمال ما نگاه می کنند و هر روزی را که از زندگی به دموکراسی می گذرد تماشا می کنند و می خواهند وضعیت فعلی را ادامه دهند تا دولت مردمی و جوانان انقلابی. ناکارآمدی را متهم می کند.

انصافاً در این میان سه ضلع اصلی بازی یعنی دولت مردمی آیت الله رئیسی، جوانان جویای نام جریان انقلابی کهگیلویه و بویراحمد و استاندار به عنوان یکی از آن طرفین بازنده هستند. و انگ زدن به هر گونه ناکارآمدی ناشی از تاخیر در پیشانی در این سه طرف. .

البته نمایندگان محترم مجلس در این میان هیچ ضرری نمی‌کنند، زیرا فقط به آینده خود فکر می‌کنند و آن‌طور که پیداست وضعیت جریان انقلابی استان و دولت مردمی آیت‌الله رأع نیست. isi برای برخی از آقایان بسیار مهم است.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید