آیت‌الله دری نجف‌آبادی: امروز ایران در اوج اقتدار دفاعی و نظامی قرار دارد/ با اتکا به خود در مسیر قوی‌شدن حرکت کنیم

– اخبار استانها –

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی پیش از ظهر امروز در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی استان مرکزی، با اشاره به ضرورت آگاهی و هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان اظهار داشت: تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی همواره شاهد فراز و فرودهای بسیار در تاریخ ایران بودیم و مشکلات و عقب‌نشینی‌های بسیار، توطئه‌ها و جنگ‌های فراوان و دسیسه‌های مختلف وجود داشت که در قالب این مشکلات، ملت و کشور ما آسیب دید.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی ادامه داد: در طول تاریخ، ملت شرایط بسیار سختی را تحمل کردند و در مقاطع مختلف قیام‌های بسیاری انجام شد اما وقتی امام(ره) وارد صحنه شده و جریان اسلام مطرح شد، ملت در سایه عظمت اسلام، اهل بیت(ع) و ولایت، پیروز و تحول عظیمی در این سرزمین مقدس به‌وجود آمد به‌طوری‌که امروز شاهد شکوفایی و رویش این تحول عظیم هستیم.

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی تصریح کرد: اسلام به‌عنوان موتور پیش‌رو و نقش‌آفرین در کشور حاکم شد و با همه‌‌ توطئه‌های دولت‌های استکباری و صهیونیستی علیه اسلام و مسلمانان، اما میدان عمل جریان اسلام‌خواهی با موفقیت جلو می‌رود.

وی بیان کرد: خدا را شاکریم که اسلام اصیل به معنای واقعی در کشور در سایه امام(ره)، مقام معظم رهبری، خون مقدس شهدا و ملت بیدار شد و نقش‌آفرینی کرد و تا زمانی که اسلام به‌عنوان روح فداکاری، امنیت، آرامش، قیامت، اخلاق، کرامت و غیره در ملت باشد، ملت ما روز به روز پیشرفت می‌کند و قله‌های بلند عزت، شرف و عظمت را فتح می‌کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اهمیت فضای مجازی گفت: تحولاتی که در دو دهه اخیر در دنیا در شبکه‌های مجازی به وجود آمده امر مهمی است که باید مورد توجه باشد، به‌طوری که شرایط دنیا ابعاد جدیدی ایجاد کرده و اگر در گذشته ابعاد فیزیکی و مادی مورد توجه بود امروز ابعاد جدیدی وجود دارد که سرنوشت بشریت در زمینه فرهنگ، روابط اجتماعی و سیاسی، تروریسم، فضای مجازی و‌غیره را رقم می‌زد.

دری‌نجف‌آبادی بیان کرد: اگر از فناوری و تکنولوژی غافل باشیم، دشمنان وارد میدان می‌شوند و ما باید مطیع آن‌ها باشیم و نقشه و توطئه‌های آن‌ها ما را فرا می‌گیرد به همین سبب باید هوشیارانه عمل کنیم و نیروهای مسلح، دستگاه‌های امنیتی، قضایی، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه، سپاه، بسیج، ارتش، ناجا و‌غیره در حوزه فضای مجازی هم فعال باشند تا تجهیزات فضای مجازی در اختیار ما باشد.

خط‌ونشان ایران برای دشمنان در رزمایش "فاتحان خیبر"/ رصد حرکت‌های پنهان و آشکار رژیم صهیونیستی/ پیام "اقتدار" به دنیا مخابره شدامام جمعه بوشهر:حضور نیروی دریایی ارتش در آب‌های بین‌اللملی جلوه‌ای از اقتدار ایران اسلامی است +تصاویر

وی افزود: باید در زمینه ساخت تجهیزات فضای مجازی، سایبری و‌غیره نقش‌آفرین باشیم و نه تنها در جمهوری اسلامی بلکه در عرصه منطقه‌ای و بین‌المللی هم بدرخشیم این درحالیست که به برکت انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار گرفته است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نقش‌آفرینی ایران در عرصه‌های بین‌المللی گفت: باید ضریب هوشمندی و هوشیاری را در برابر توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان بالا ببریم و آمادگی کامل داشته باشیم. امیدواریم بتوانیم در مقاطع حساس تاریخ کشور نقش‌آفرین باشیم و آینده‌ای درخشان در منطقه و جهان رقم بزنیم و همچون همیشه کشور در عرصه‌های مختلف مقتدر و باقدرت حاضر باشد.

انتهای پیام/713/ ز

source article

دیدگاهتان را بنویسید