آیت‌الله سیفی‌مازندرانی: مخالفت با واکسیناسیون کرونا دهن‌کجی به نظام اسلامی و ولی‌امر است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله علی‌اکبر سیفی مازندرانی از اساتید حوزه علمیه قم و از جانبازان دوران دفاع‌مقدس، در پایان درس خارج فقه امروز خود در مسجد سلماسی در واکنش به تجمع مخالفان واکسیناسیون کرونا، اظهار داشت: پیرامون واکسیناسیون، مقام معظم رهبری با اعتقاد به اینکه حکومت در این امر باید مداخله کند تا این مریضی ادامه پیدا نکند و باعث شود کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی و آموزش و پرورش مختل شود و نظام ضربه بخورد؛ حکومت مداخله کرد اما در سویی دیگر، عده‌ای تحصن کردند که چرا واکسن می‌زنید؟، چرا واکسن می‌آورید؟، چرا واکسیناسیون اجباری شده است؟
آیت‌الله سیفی‌مازندران با بیان مطلب فوق تاکید کرد: این ندای امام و یک حق و حقیقت لازم است، ولی‌فقیه به شما می‌گویند باید واکسن بزنید، آن وقت شما دارید اعتراض می‌کنید؟ دشمنان قسم‌خورده نظام پس از دیدن این تجمعات، این‌ موضوعات را بهانه می‌کنند و اصل نظام را به مخاطره می‌اندازند، پس از آن یک عده نیز بدون اطلاع از پیامد اقداماتشان با این‌ها همراه می‌شوند. این مخالفت‌ها در واقع دهن‌کجی به نظام و ولی‌امر است.

تزریق حدود 2 میلیون دوز واکسن کرونا به اتباع خارجی ساکن کشور82 درصد جمعیت استان دز اول واکسن کرونا را دریافت کردند18 هزار نفر در اصفهان سومین نوبت واکسن کرونا را دریافت کردندبیش از 86 درصد دانش‌آموزان بالای 12 سال سمنان واکسن کرونا زدند

انتهای پیام/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید