آیت‌الله علوی گرگانی: دولت با برنامه‌ریزی مناسب به مقابله با قاچاق کالا بپردازد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان ظهر امروز در دیدار سردار عباس محزون رئیس مبارزه با کالای قاچاق و ارز با که در دفتر معظم له برگزار شد اظهار داشت: کشور در زمانی متورم می‌شود که مرض از داخل باشد و اگر مرض داخلی شد اصلاح آن جامعه با مشکل روبه‌رو می‌شود.

وی با اشاره به حدیثی از امیرالمؤمنین(ع) بیان کرد: مردم باید از گذشته عبرت بگیرند و اینکه گذشتگان خراب کردند شما دیگر این کار را نکنید، انسان باید از گذشته عبرت بگیرد و مسیر خطایی که برخی درگذشته رفته‌اند ادامه ندهد.

آیت‌الله علوی گرگانی: ایستادگی در برابر اهداف شوم دشمن مورد توجه جوانان باشدآیت‌الله علوی گرگانی: رفع مشکلات اقتصادی مهم‌ترین خواسته مردم از دولت سیزدهم استآیت الله علوی گرگانی: بهره مندی از ظرفیت عظیم نیروی جوان مورد توجه دولت سیزدهم باشد

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه با همکاری دولت جلوی قاچاق کالا گرفته شود، عنوان کرد: قاچاق مصیبت بسیار بالایی است و کنترل کشور را از بین می‌برد و باید در راستای اصلاح و مقابله با کالای قاچاق برنامه داشته باشید.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه تصریح کرد: همه همت و تلاش شما برای مقابله با کالای قاچاق باشد چون مشکلات زیادی برای کشور ایجاد کرده است و در این مسیر از ظرفیت دستگاه‌های دیگر بهره ببرید.

در ابتدای این دیدار سردار عباس محزون رئیس مبارزه با کالای قاچاق و ارز درباره اقدامات صورت گرفته برای مقابله با قاچاق کالا به ایراد سخن پرداخت.

انتهای پیام/452/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید