ابلاغ آقای نماینده به وزیر آموزش و پرورش/سازمان «طرح مهرآفرین» تسریع شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از چهارباغ، علی حدادی نماینده مردم سوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در شورای اسلامی در دیدار علنی با اهالی شهر چهارباغ اظهار داشت: دغدغه شورا رعایت دستورات است. مقام معظم رهبری و حفظ ارزشهای والای انقلاب و پایبندی به این دو اصل مهم، دولت هم افزایی بیشتر مجلس و دولت را تضمین می کند.

وی درباره سیزدهمین دولت انقلابی و مردمی گفت: آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور مردمی دیپلماسی قوی دارد و از هیچ تلاشی برای حل مشکلات مردم دریغ نمی کند.

وی درباره اقدامات خوب استاندار افزود: فرماندار البورک با حضور در جمع مردم و اقدامات سازنده در جهت اعتمادسازی مردم به نظام گام برداشته است که قابل تقدیر است.

حدادی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش در خصوص معلمان اظهار داشت: بخش قابل توجهی از معلمان چند سالی است که در آموزش و پرورش مشغول به کار هستند با طرح مهرآفرین و نهضت در حال اجرا و بحث رتبه بندی معلمان مشکل دارند. . باید تسریع شود.

وی در پایان به ارائه گزارشی از اقدامات خود پرداخت و به موارد مهمی اشاره کرد و گفت: پیگیری برای تامین بودجه راه سهیلیه و راه های روستایی و ارتقای منطقه شهری لشگرآباد و رامجین و در خصوص احداث چهارباغ. بیمارستان شهرستان و گرفتن حق آبه از سد طالقان مطالبی را بیان کرد.

انتهای پیام/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید