اجرای نقشه ماه همدم زمین در استان یزدسید جواد میرحسینی گفت: سازمان جوانان هلال احمر در نظر دارد با تقویت نگرش مسئله‌محور و پرورش ذهن راه‌حل‌مدار، بر مشارکت سازمان‌های دولتی و غیردولتی فعال در محیط‌زیست تأکید کند. کودکان و نوجوانان این مرز و بوم، طرح ماه، دوست زمین.

به گفته میرحسینی، این طرح با هدف توسعه فرهنگ مسئولیت اجتماعی بین کودکان و نوجوانان با تاکید بر حفظ و حراست است. محیط زیست انجام شده.

وی ادامه داد: در این طرح از کودکان و نوجوانان عضو کانون های غنچه های هلال و دانش آموزان خواسته می شود مسائل و مشکلات زیست محیطی پیرامون خود مانند استفاده بیش از حد از پلاستیک، انباشت زباله، کشتار حیوانات را از نزدیک بررسی کنند. ،” او گفت. گام دوم انقلاب نظرات، پیشنهادات و راهکارهای مناسب در این زمینه.

میرحسینی گفت: جمعیت هدف این طرح برای گروه های سنی چهار تا شش سال، هفت تا نه سال، 10 تا 12 سال، 13 تا 15 سال و 16 تا 18 سال است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان باید مشکل خود را ارائه کنند و راه حلی برای آن پیشنهاد دهند که متناسب با سن، تجربه، علایق و خلاقیت آنها باشد.

معاون امور جوانان هلال احمر استان یزد گفت: در این طرح اعضای فوق می توانند پس از بررسی و ارائه راهکارهای زیست محیطی، آثار خود را در قالب فیلم، گزارش، مستند و نقاشی به شعب هلال احمر استان یزد تحویل دهند. در حال انجام.

دیدگاهتان را بنویسید