اجرای نوای پیشواز رهبری در 5 شهر خراسان جنوبی


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت الاسلام محمد زوانت معاون اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی امروز در جمع اصحاب رسانه اعلام کرد: به دلیل تأثیر استثنایی این سرود در جامعه، درخواست های متعدد مردم و خانواده ها ترتیبی داده اند که سرود صلح رهبر را در روز پنجم برگزار کنند شهر ساخته می شود.

معاون اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از نظر فرهنگی، آموزشی و پژوهشی افزود: سرود پیشوای صلح نشانه عهد و پیمان با امام عصر (عج) است و سادگی آن توانست با مردم ارتباط برقرار کند. نظر و نه تنها کودکان و نوجوانان در دهه 1990 و 1980، بلکه کل خانواده ها را نیز جذب کرد.

زاوانی با اشاره به اینکه سرود مردمی «امیر صلح» به دلیل مفاهیم والایی که دارد مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت، گفت: این سرود از دل برآمده و به ناچار در دل می نشیند و نقش حاکم و انقلاب اسلامی را برجسته می کند. زمینه سازی برای استقرار انقلاب اسلامی».

وی گفت: این آهنگ توسط کودکان و نوجوانان به همراه خانواده عصر روز جمعه 31 اردیبهشت ماه ساعت 20 در چمران بیرجند شنبه 3 اردیبهشت ساعت 9 صبح در شهرستان زیرکو به نشانی 12:00 ظهر. در شهر مادیم ساعت 16 عصر در شهر القین و یکشنبه و 24 اردیبهشت ساعت 8 صبح در مهدیه عشق آباد طبس برگزار می شود.

انتهای پیام/ 3635
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید