احداث و تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان به یاد شهید حججی

استانها / البرز

http://fna.ir/5zmil ۰ احداث و تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان به یاد شهید حججی

گروه‌ جهادی شهید حججی در راستای مشارکت‌های مردمی در امور خیر و احسان ۲ واحد منزل مسکونی برای خانواده مددجوی کمالشهری با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) احداث و تعمیر کرد.

احداث و تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان به یاد شهید حججی

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، حسین احمدی، رئیس کمیته امداد کمالشهر، امروز در جمع اصحاب رسانه، با اشاره به اینکه بسیج نقش مهم و تأثیرگذاری در تمامی زمینه‌های جامعه دارد که یکی از آن‌ها کاره‌ای جهادی است، گفت: احداث و تعمیر ۲ واحد مسکونی مددجویان از محل اعتبارات کمیته امداد، گروه جهادی شهید حججی و آورده مددجو رقمی معادل ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

احمدی با اشاره به اینکه از برکات کارگروه جهادی خدمت‌رسانی است که نیازمندان از آن به‌صورت مستقیم بهره‌مند می‌شوند گفت: مهم‌ترین اهداف اقدامات مشترک کمیته امداد امام و گروه‌های جهادی تلاش در راستای ریشه‌کنی فقر و ارائه خدمات حمایتی به اقشار نیازمند به‌ویژه در مناطق حاشیه‌ای مکم برخوردار در استان همانند کمالشهر هست که علاوه بر احداث و تعمیر مسکن در زمینه‌های، درمانی، بسته معیشتی، جهیزیه، تحصیل و … با خدمت‌رسانی خود در راستای ریشه‌کن کردن فقر تلاش می‌کنند.

رنجبر گفت: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق اسکن کد QR (درگاه پرداخت الکترونیکی)، و واریز به شماره ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۲۷۱ نزد صندوق امداد ولایت البرز، نسبت به ارائه کمک‌های نقدی خود اقدام نمایند.

انتهای پیام/ج

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید گروه های جهادی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهید حججی مددجویان خبرگزاری فارس البرز کرج همدلی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • اختتامیه چهارمین رویداد محیا

  • ثبت ۲۰۰۰ گروه جهادی در استان اردبیل

  • منازل 86 خانواده کوهرنگی بازسازی می‌شود

source

دیدگاهتان را بنویسید