ادعای نشریه سان: مسی از بردن توپ طلا مطلع شده است

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه سان انگلیس در آستانه معرفی برنده توپ طلای سال 2021 توسط نشریه فرانس فوتبال، لیونل مسی را برنده این جایزه دانست و مدعی شد که برگزار کننده مراسم اهدای مهمترین جایزه فردی دنیای فوتبال به خود مسی هم اطلاع داده است که برای هفتمین بار موفق به کسب توپ طلا شده است.

هر ساله، پاسکال فره، سردبیر نشریه فرانس فوتبال به عنوان نماینده این رسانه فرانسوی قبل از اعلام برنده توپ طلا، با فرد برنده یا مدیر برنامه او تماس تلفنی می‌گیرد و با او این موضوع را اطلاع می‌دهد تا در جریان سازوکار برنامه قرار بگیرد.

در همین راستا نشریه سان به نقل از، متئو مورتو، خبرنگار ایتالیایی مدعی شده که مسی این تماس مهم را از پاسکال فرو دریافت کرده و اکنون می‌داند که برنده توپ طلاست. مورتو در پاسخ به یک هوادار که مدعی شد فرانس فوتبال دارد مردم را درباره برنده توپ طلا گمراه می‌کند، در توئیتر نوشت: مسی و دوستان او الان می‌دانند که او برنده شده است.

مسی 34 ساله با 6 توپ طلا رکورددار کسب این جایزه است و به زعم برخی از رسانه‌ها او به سبب قهرمانی‌‌اش در کوپا آمه‌ریکا به همراه تیم ملی آرژانتین برای بار هفتم شایسته کسب مهمترین جایزه فردی دنیای فوتبال است. این در حالیست که مسی در رده باشگاهی، در آخرین فصل حضورش در بارسلونا موفق به جز جام حذفی، جام دیگری نبرد.

روبرت لواندوفسکی و جورجینیو دیگر مدعیان کسب توپ طلای سال 2021 هستند.

حمایت راموس از مسی برای کسب توپ طلا

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید