ارائه سامانه الکترونیکی بانک صادرات ایران برای پرداخت آرای رضویبه گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این سامانه جدیدترین محصول شرکت پرداخت الکترونیک سپهر به منظور تسهیل در وصول آرای مردم از بارگاه امام رضا (ع) طی مراسمی با حضور رضا صدیق قائم مقام مدیرکل بانک صادرات ایران است. علیرضا اسماعیل زاده مدیر کل آستان قدس رضوی و یاشار نجف از سوی رئیس هیئت مدیره و رئیس شرکت پرداخت الکترونیک سپهر اعلام شد.

قائم مقام بانک صادرات ایران در مراسم افتتاحیه این بانک با اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان از راه اندازی این سامانه در شب قدر ابراز خرسندی کرد و به ادغام فناوری اطلاعات با زندگی مردم اشاره کرد. گفت: خدمات بانکی باید به صورت جدید به مردم ارائه شود.

وی افزود: بانک صادرات ایران به عنوان یک بانک مردمی با مردم سروکار دارد و تلاش می کند نیازهای مردم را برطرف کند.

صدیق همچنین با تاکید بر اینکه امام رضا (ع) امام مهربانی و مهربانی است و جایگاه ویژه ای در زندگی و حالات روحی همه ایرانیان دارد، افزود: بانک صادرات ایران در ایجاد این سامانه خدماتی را به مردم جهان ارائه خواهد کرد. کشور. کشور در تمام شعب بانک.” و 2500 شعبه و باجه این بانک می تواند به عنوان دفتر برای جذب مردم به بارگاه امام رضا (ع) مورد استفاده قرار گیرد.

قائم مقام بانک صادرات ایران افزود: همکاری بانک صادرات ایران با آستان مبارک رضوی از گذشته های دور مایه مباهات بوده و روز به روز تقویت خواهد شد.

مدیرعامل آستان قدس رضوی نیز با قدردانی از تلاش ها و حمایت های بانک صادرات ایران در سال های اخیر، تلاش های زیادی را برای افزایش جذب آرا در قالب پول کاغذی 100 درصدی به 15 درصد عنوان کرد و افزود: با حمایت بانک صادرات ایران و استفاده از فضای مجازی در دو سال اخیر توانسته ایم ضمن ارائه دفاتر به راحتی از سراسر کشور کمک های مالی را جذب کنیم.

علیرضا اسماعیل زاده که راه اندازی سامانه رای آستان قدس رضوی توسط شرکت پرداخت الکترونیک سپهر را ارزشمند توصیف کرد، از حمایت های بانک صادرات ایران در سال های اخیر برای کمک به این آستانه قدردانی کرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سپهر نیز در این جلسه با بیان اینکه این شرکت بازوی اجرایی بانک صادرات ایران در حوزه پرداخت الکترونیکی است، گفت: وظیفه داریم محصولات نوآورانه و با کیفیت ارائه کنیم. در بهترین شرایط ممکن برای مشتریان بانک.

یاشار نجف زاده افزود: پرداخت آرا به صورت سنتی از طریق دفاتر، پایانه های فروش و … انجام می شود. برای تسهیل در پرداخت این آرا، محصولی ساده و در عین حال کاربردی از سامانه رای گیری آستان قدس رضوی با دسترسی و استفاده بهتر توسط شرکت پرداخت الکترونیک سپهر رونمایی می شود. .

سامانه رای گیری آستان قدس رضوی که به درخواست این آستانه و به عنوان جایگزین روش های پرداخت سنتی ایجاد شده است، امکان استفاده از روش را در اختیار زائران حرم رضوی و عموم مردم قرار می دهد.پرداخت با کد QR به انواع رای ها را در کمتر از یک پرداخت در دقیقه فقط با تلفن همراه انجام دهید.

آستان قدس رضوی این نوید را می دهد که سامانه پرداخت اولین روش پرداخت کامل برای خرید دیواری است که قابلیت ارائه خدمات نامحدود و 24 ساعته در بستر وب سرویس ها را دارد. یکی از مهمترین مزایای سامانه پرداخت رای آستان قدس رضوی کاهش توقع زائران و جلوگیری از تجمع صف های پرداخت رای به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، افزایش سرعت و دقت پرداخت زائران است. کاهش فرآیندهای مالی و اداری، امنیت بالا در پرداخت ها و کاهش هزینه های سخت افزاری و تجهیزاتی، پرداخت رای، سرعت بالای تغییرات در سیستم و افزایش و کاهش منوها و آپشن ها و همچنین یادگیری سیستم را برشمرد. در وب از هر کجای دنیا با قابلیت پرداخت.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با عنوان «قرآن؛ کتاب» امید و آرامش با مشارکت بانک صادرات ایران تا دوم اردیبهشت ماه مصادف با دو ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت 9 الی 13 دایر است. ساعت 19 مکان امام خمینی (ره) در تهران.

*** محتوای این مقاله درج شده است و ایرنا مسئولیتی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید