ارایه تسهیلات اشتغال به سربازان وظیفه مهارت دیده

استانها / اردبیل

http://fna.ir/5em6j ۰ تسهیلات اشتغال به سربازان وظیفه مهارت دیده

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: سربازان وظیفه‌ای که در دوران خدمت آموزش‌های مهارتی دریافت کرده‌اند، بعد از پایان یافتن خدمت از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی اشتغال بهره‌مند می‌شوند.

تسهیلات اشتغال به سربازان وظیفه مهارت دیده

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، یاسر عبداللهی عابد در جلسه هماهنگی با بانک‌ها و دستگاه‌های مرتبط برای آموزش سربازان و پرداخت تسهیلات اظهار کرد: بیش از ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات در این خصوص به بانک‌ها ابلاغ شده که سربازان متقاضی می‌توانند با ارائه کارت مهارت و پایان خدمت از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

وی افزود: سربازان دارای مدرک دانشگاهی دولتی و آزاد، مراکز علمی – کاربردی، فارغ التحصیلان فنی و حرفه‌ای و مدارس کار و دانش از ارائه مدرک مهارتی برای دریافت تسهیلات معاف هستند.

عبداللهی عابد بیان کرد: دیگر سربازان نیز با طی دوره‌های مهارت‌آموزی در حین خدمت می‌توانند بعد از اتمام دوره خدمت، از این تسهیلات استفاده کنند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل تشریح کرد: پیگیری‌های لازم از بانک‌ها برای اجرای این طرح و پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به سربازان مهارت دیده به طور جدی انجام می‌شود.

در این جلسه نمایندگان نیروهای مسلح، آموزش فنی و حرفه‌ای، جهاد کشاورزی، هلال احمر و تبلیغات اسلامی گزارشی از دوره‌های مهارت‌های تخصصی و مهارت زندگی به سربازان ارائه کردند.

انتهای پیام/۳۴۶۳/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید اشتغال تسهیلات سرباز وظیفه تسهیلات اشتغال سربازی یاسر عبداللهی عابد این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • نرخ بیکاری و سود تسهیلات استان‌ها

  • افزایش میزان تسهیلات پرداختی به کشاورزان

source

دیدگاهتان را بنویسید