استاد طالب زاده هنرمند متعهد انقلابی و ضد استکباری بوده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سردار سیاوش مسلمی در پیامی درگذشت استاد نادر طالب زاده را تسلیت گفت:

در بخشی دیگر از این پیام آمده است: وی از چهره‌های ماندگار استکبارستیزی و ضدصهیونیسم بود که با تلاش بی‌وقفه و با انگیزه، جان خود را وقف انقلاب کرد تا از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام اسلامی دفاع کند. مثل سید شهیدان شهید سید مرتضی آوینی، با مدل سازی یکی از مکاتب ائمه انقلاب تاز و پیشگام جهاد قیمت سبیل الله در عرصه های هنری، فرهنگی و رسانه ای بوده است.

همچنین در موارد زیر تصریح شده است: حضور آگاهانه و به موقع، شهود و اخلاص متوفی در صحنه های بین. بین المللی و منطقه ای برای حساس کردن مردم آزاده جهان در برابر استکبار جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار و صهیونیسم. بین المللی همین امر موجب شد تا وی در لیست تحریم های استکبار جهانی قرار گیرد که نشان از تلاش های خستگی ناپذیر و موثر وی برای انقلاب و نظام اسلامی بود.

اینجانب ضایعه درگذشت این هنرمند فرهیخته و انقلابی را به جامعه فرهنگی و رسانه ای کشور به ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت و مغفرت دارم. وسیع الهی و انس با اولیای الهی و صبر برای بازماندگان وشکیبایی مسئول دارند.
سردار سرتیپ دوم پاسدار دکتر سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران

دیدگاهتان را بنویسید