استاندار اصفهان: رفع مشکل آب با نگاه کارشناسانه و تخصصی انجام شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، سیدرضا مرتضوی پیش از ظهر امروز در حاشیه سفر وزیر نیرو به اصفهان و بازدید از جای جای شهرستان اصفهان در جمع کشاورزان شرق اصفهان اظهار داشت: دولت و وزیر نیرو عزم جدی در پیگیری موضوع آب دارند و در تلاش هستند تا مشکلات چند سال گذشته و بر زمین مانده را به نحوی کارشناسی مدیریت کنند تا به سرانجام مطلوبی ختم شود.
وی با اشاره به دیدار کشاورزان در نخستین روز آغاز ماموریت در استاندار افزود: از روز نخست فعالیت خود، پیگیری مطالبات کشاورزان را از روز اول در دستور کار خود قرار دادم و تاکنون بیشتر وقت خود را صرف موضوع آب استان کرده‌ام.

وزیر نیرو در جمع کشاورزان اصفهان: برای توزیع عادلانه آب ایستاده‌ایم/ مأموریت ویژه رئیس‌جمهور به وزیرنماینده مردم اصفهان در مجلس: احیای زاینده‌رود از نظر علمی امکان‌پذیر استوزیر نیرو از مناطق شرق اصفهان بازدید کرد؛ قول پیگیری در خصوص عدالت توزیع آب

استاندار اصفهان بیان کرد: برای حل مشکلات آب با همکاری و اتحاد باید صبوری بخرج دهیم؛ برنامه‌هایی در دست اقدام است.

وی به اهمیت توجه به فعالیت‌های کارشناسی اشاره کرد و افزود: ضرورت دارد تا برنامه‌ها به صورت تخصصی و کارشناسانه پیگیر شود تا دچار دیگر حواشی و مشکلات افزوده نشویم.

مرتضوی تصریح کرد: من سعی می‌کنم در وسط میدان و همراه و هم دل با کشاورزان برای رسیدگی به مشکلات استان اصفهان و فلات مرکزی تلاش کنم.

علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو صبح امروز پس از بازدید از مناطق شرق اصفهان، به گفت‌وگو و پیگیری مطالبات کشاورزان استان اصفهان پرداخت.

انتهای پیام/163/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید