استاندار ایلام: نگاهم بر ارزش‌ها و مبارزه با مفاسد است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام ، حسن بهرام نیا پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه‌اش اظهار داشت: تقارن انتصاب خود با ایام برگزاری کنگره 3000 شهید استان ایلام و فضای معنوی و نورانی این ایام که از برکت خون شهدای گرانقدری است که خون پاک خود را در این سرزمین برای ماندگاری ایران اسلامی تقدیم کرده‌اند، رسالت خدمتگزاری و تلاش برای توسعه استان ایلام را برای بنده دو چندان کرده است.

استاندار ایلام گفت: این که افتخار خدمتگزاری در دیار ایثار و مقاومت و پایمردی و دروازه عتبات عالیات و بین الحرمین ایران پیدا کرده‌ام را پاس داشته و با تمام توان و بهره مندی از ظرفیت‌های مادی و معنوی این استان برای رفع محرومیت‌ها و قرار دادن استان ایلام در مسیر توسعه لحظه‌ای درنگ نخواهم کرد.

وی به شناخت خود از استان ایلام اشاره و یادآورشد: ظرفیت‌های نفت و گاز و منابع طبیعی این استان و سرمایه عظیم نیروی انسانی توانمند برای اقدام عملی در مسیر تحقق گام دوم انقلاب فراهم است و این گام را با همراهی و همکاری مردم و ذینفوذ‌ها موثران و خیرخواهان استان ایلام مصمم و با شتاب برخواهیم داشت.

بهرام نیا، اعتماد وزیر کشور به خود را سپاسگزار شد و گفت: امیدوارم با همت همگان، برادری، تعامل و اخلاق مداری در تحقق میثاق نامه دولت کریمه آثار گرانبها، ارزشمند و موثر برای مردم ایلام به جای بگذاریم.

هاشمی: عملکرد تیم ملی تضمین کننده تداوم حضور سرمربی است/ تیم ملی پیر شده؛ شایسته سالاری در اولویت است

امام جمعه یزد:‌ شایسته سالاری ملاک اصلی وزرا برای انتخاب مدیران باشد نماینده مردم کرج در مجلس: شایسته سالاری در انتخاب شهردار مد نظر قرار گیرد
وی نوید فصل جدیدی در استان ایلام داد و گفت: نگاهم بر ارزش‌ها و مبارزه با مفاسد است و استفاده از نیروهای ارزشی براساس بیانیه گام دوم انقلاب است.

انتهای پیام/180/ی

source article

دیدگاهتان را بنویسید