استاندار سمنان: بستر مناسب برای جذب گردشگر در استان سمنان فراهم شود‌

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سید محمدرضا هاشمی شامگاه گذشته در جمع اعضای شورای اسلامی شهر سمنان و همچنین سرپرست شهرداری اظهار داشت: ماندگاری بیشتر مسافران یکی از برنامه‌های توسعه صنعت گردشگری در این استان است و برای این منظور باید بسترها و زیرساخت‌های مناسب برای جذب مسافران به استان فراهم شود.

استاندار سمنان گفت: برای افزایش توان اقتصادی مردم و همچنین ماندگاری بیشتر مسافران در بازارچه در بوستان‌ها ایجاد شود.

هاشمی با بیان اینکه استان سمنان در بخش صنعت، گردشگری و همچنین آموزش عالی دارای پتانسیل‌های بسیاری است افزود: باید از پتانسیل شورای شهر برای رفع دغدغه‌های مردم‌ اقدام کنیم.

استاندار سمنان با اشاره به مشکل کم‌آبی در این استان گفت: آب مهم‌ترین مطالبه نخبگان، نمایندگان و مؤثرین‌ استان سمنان است.

هاشمی با بیان اینکه همه ما که مسئولیت داریم خدمتگزار مردم هستیم تصریح کرد: مسئولیت بار امانت بر دوش ما است.

وی با بیان اینکه اعتماد مردم بالاترین سرمایه نظام است گفت: باید با خدمتگزاری مطلوب و همچنین با کار جهادی در راستای رفع مشکلات مردم گام برداریم تا اعتماد مردم به نظام بازگردد.

نماینده عالی دولت در استان سمنان با بیان اینکه دولت مردمی تلاش مضاعفی برای رفع مشکلات مردم دارد گفت: بحث سلامت و معیشت مردم‌ بالاترین دغدغه‌ی دولت است.‌

زیرساخت‌های گردشگری استان چهارمحال و بختیاری ضعیف استوزیر گردشگری در شیراز: پیگیری تسهیلات 50 میلیاردی باغ موزه مشاهیر استان فارس؛ پروژه یک‌ساله به اتمام برسد‌ظرفیت‌های گردشگری مناطق کویری و بیابانی خراسان جنوبی توسعه می‌یابد

هاشمی خاطرنشان کرد: هر برنامه و طرح که به نفع مردم باشد از آن حمایت می‌کنم چرا که معتقد هستم کمک به شورای اسلامی شهرها کمک به خود مردم است.

انتهای پیام/363/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید