استاندار قم: استفاده ازنظر مراجع و نخبگان برای رفع مشکلات استان مورد تأکید است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، سید محمدتقی شاه‌چراغی استاندار قم عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار قم که در سالن کرامت استانداری برگزاری شد، اظهار داشت: سرباز ولایت و انقلاب اسلامی هستیم و هرکاری که انجام می‌دهیم وظیفه است.

وی بابیان اینکه از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات مردم دریغ نمی‌کنیم،افزود: با توجه به هجمه‌های عظیمی که علیه کشورمان وجود دارد باید با بهره‌مندی از نخبگان و نیروهای جهادی در عرصه‌های مختلف انجام‌وظیفه کرد، اصحاب رسانه در این مسیر زمینه مشارکت مردمی را فراهم کنند.

استاندار جدید قم با اشاره به اینکه برای پیشرفت کشور همگان باید مشارکت داشته باشند، تصریح کرد: با بهره‌مندی ازنظر مراجع تقلید و نخبگان استان کارها باقوت پیگیری می‌شود.

شاه‌چراغی تصریح کرد: باروحیه جهادی و استفاده از نخبگان، جوانان و نیروهای جهادی و آحاد مردم در عرصه‌های مختلف انجام‌وظیفه کنیم و اصحاب رسانه در این مسیر زمینه‌های مشارکت مردم را با توجه به هجمه‌های سنگین فراهم کنند.

مراسم تکریم و معارفه استاندار جدید قم برگزار شدآیت‌الله حسینی بوشهری: رفع مشکلات قم به‌عنوان خاستگاه انقلاب اسلامی مورد تأکید باشد

وی با بیان اینکه برای خودم هیچ شأنی جز نوکری و خدمتگزاری مردم قم قائل نیستم، گفت: آرامش بعد از پایان عمر منوط به خدمت به مردم است و خدمت به قم سرمایه‌ای برای قیامت ما مسئولین باشد.

استاندار جدید قم عنوان کرد: ظرفیت بی‌نظیر قم در حوزه‌های مختلف مخصوصاً در دفاع از مکتب اهل‌بیت(ع) چراغ راه ما و روشنایی مسیر ما هدایت‌های عالمانه مراجع تقلید است.

شاهچراغی خاطرنشان کرد: سرباز انقلاب و ولایت هستیم و در این مسیر نیاز به مشارکت مردم‌داریم، مجموعه مدیران استانی قم، شورای تأمین و بخش خصوصی دست یاری دراز می‌کنیم.

انتهای پیام/452/س

source article

دیدگاهتان را بنویسید