استاندار مازندران از مجروحان بسیجی اغتشاشات اخیر عیادت کرد


به گزارش خبرنگار ایرنا، سید محمود حسینی پور پنجشنبه شب به همراه موسی عنایت از بسیجیان فعال قائم شهر در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری حضور داشت که از ناحیه سر و گردن دچار آسیب دیدگی و ضایعه نخاعی شد. برای ایجاد امنیت و مقابله با اغتشاشگران و اغتشاشات متحمل شده از روستا بازدید و در جریان روند درمان وی قرار گرفت.

استاندار مازندران در این دیدار با بیان اینکه برای ایجاد و حفظ امنیت نظام اسلامی جوانان زیادی داوطلبانه در انقلاب شرکت کردند و یا به درجه جانبازی دست یافتند، گفت: مردم ایران اسلامی به دشمنان ثابت کردند. که همچنان با حضور در عرصه های مختلف مدافعی قوی هستند طرفدار نظام اسلامی هستند.

حسینی پور تصریح کرد: مردم برای پاسداری از ارزش های اسلامی، مقاومت در برابر زیاده خواهی های سران استکبار و با هدف پاسداری از ارزش های اسلامی از تمام وجود خود گذشتند و حضور موثر در عرصه های مختلف این مهم و مهم را ثابت می کند.

وی ادامه داد: در اغتشاشات اخیر برخی از جوانان متاثر از تبلیغات منفی دشمنان پس از دستگیری ابراز پشیمانی و پشیمانی کردند، از سوی دیگر بسیاری از جوانان بسیجی با حضور خود در برابر یاغیان و اغتشاشگران اعتراض کردند و ایستادند. در زمینه

استاندار مازندران از تیم پزشکی خواست امکانات درمانی لازم را در اختیار این جوان بسیجی قرار دهند.

حسینی پور در این جلسه از معتمدین خواست تا شرایط اعزام به منزل و نگهداری از این بسیجی و همچنین نحوه دریافت کمک های مالی و سایر منابع بهزیستی استان را نیز مورد ارزیابی قرار دهند.

موسی عنایتی از بسیجیان جوانان قائم شهر که در تلاش برای برقراری نظم و امنیت و مقابله با فتنه گران بود، در اغتشاشات اخیر از ناحیه پشت سر هدف گلوله قرار گرفت و پس از مجروح شدن چند مهره از ناحیه پشت سر دچار ضایعه نخاعی شد.

در این جلسه نماینده ارشد دولت در مازندران با اهدای گل و لوح تقدیر از جوانان بسیجی قائمشهری که در جریان اغتشاشات اخیر در راه دفاع از ارزشهای اسلامی دچار ضایعه نخاعی شدند تجلیل کرد.

استاندار مازندران در ادامه از بخش‌های مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) ساری بازدید و با پزشکان، کادر درمانی و چند بیمار بستری گفتگو کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: اغتشاشگران طی روزهای اخیر 41 اماکن دولتی و حاکمیتی و 11 مکان خصوصی را در مازندران تخریب یا آتش زده اند. اغتشاشگران به ماموران انتظامی حمله کردند. افسران و بسیج 76 نفر از آنها مجروح شدند.
روح الله سلگی افزود: آشوبگران همچنین به 11 خودروی شخصی، 13 دستگاه خودروی دولتی و دولتی و 2 دستگاه موتورسیکلت دولتی آسیب رسانده و آنها را به آتش کشیدند.

دادستان عمومی و انقلاب ساری همچنین از دستگیری چند تن از اعضای گروهک تروریستی «کومله» در اغتشاشات اخیر مازندران خبر داد و گفت: در دستگیری این افراد و سرکردگان اغتشاشگران کیفرخواست برای آنها صادر شده است. و پرونده به دادگاه ارسال شده است.

محمد کریمی از دستگیری 450 نفر از اغتشاشگران در جریان ناآرامی های روزهای اخیر استان خبر داد و گفت: با تشکیل ادارات ویژه در دادگاه های عمومی و انقلاب استان، رسیدگی به آخرین پرونده ها به سرعت انجام می شود. .

دیدگاهتان را بنویسید