استاندار کردستان: مبارزه با فساد در اولویت است


به گزارش ایرنا، اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان عصر جمعه در نشست با اصحاب رسانه استان کردستان بر تعامل و همکاری با رسانه ها تاکید کرد و گفت: به عنوان فردی که سال ها با رسانه ها همکاری داشته ام. بر این باورند که با وجود مولفه های قدرتمند رسانه، وضعیت فعلی رسانه در استان مطلوب نیست و برخی مدیران درک عمیقی از لزوم توجه رسانه ها و تعامل رسانه ای ندارند و این وضعیت نیازمند تحول اساسی است.

وی با بیان اینکه مدیران استان باید بینش رسانه ای داشته باشند، گفت: نگاه و درک صحیح از رکنی به نام رسانه یکی از الزامات مدیریت در عصر حاضر است و باید با آموزش های خوب این خلاء پر شود.

زارعی کوشا افزود: لازم است رسانه ها در این بخش ایده پردازی و نظر خود را ارائه دهند تا بتوانیم این مهم را در سطح استان اجرا و اجرا کنیم چرا که معتقدم باید در حوزه رسانه ای متفاوت از رسانه ها عمل کنیم. استان های دیگر.”

استاندار کردستان بر لزوم استفاده از ظرفیت رسانه ها تاکید کرد و یادآور شد: تلاش خواهیم کرد در قالب برنامه ریزی مستمر و منظم بخشی از دغدغه های رسانه ای استان کردستان را برطرف کنیم.

زارعی کوشا به آغاز دوره های جدید در دولت و استان کردستان اشاره کرد و گفت: در این دوره باید مدیرانی انتخاب شوند که همسو با برنامه دولت و معتقد به اهداف و روش های دولت انقلابی باشند.

وی به دلایل کندی تغییرات اداری در استان کردستان اشاره کرد و گفت: کردستان یکی از آخرین استان ها در انتخاب استاندار بود و این امر سرعت تغییرات مدیریتی را کند کرده است اما تلاش خواهیم کرد افراد شایسته و انتظارات منطقی داشته باشیم. و به آنها پاسخ صحیح دهید.

استاندار کردستان با بیان اینکه در بسیاری از عرصه ها نیازمند شناسایی افراد توانمند برای تصدی مناصب رهبری هستیم، بر ارتقای فضای عمومی استان به ویژه در حوزه مدیریت تاکید کرد و گفت: مبارزه با سودجویان نیازمند حمایت انقلابیون است. و رسانه قدرتمند ما هستیم و در این راستا از جریان های سالم هر فکری کمک می گیریم.

وی افزود: هدف ما در کردستان فقط تلاش و خدمت برای بهبود معیشت و زندگی مردم است و در این راه حاشیه نشینی برایم مهم نیست، بلکه کاملا مصمم و جدی هستم که ریشه های آن را خشک کنم. فساد در استان.»

وی به وجود برنامه های دقیق و جامع برای توسعه استان کردستان اشاره کرد و گفت: این دوره دوران تحول برای کردستان خواهد بود.

وی تعامل سازنده و متقابل با رسانه ها را امری ضروری و مهم دانست و گفت: تاکید می کنم باید به طور مرتب و هر دو ماه یک بار با رسانه ها ابراز همدردی کرد تا بتوانیم از نظر رسانه ها برای توسعه جامعه استفاده کنیم. استان و همه فرصت ها برای ما از رسانه های گروهی تقویت می شود.

در این نشست چهار تشکل فعال در حوزه رسانه استان کردستان از جمله اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات، انجمن نشریات محلی، انجمن ورزشی نویسان کردستان و اعضای سازمان بسیج رسانه استان حضور داشتند. ، که نظر و نظر خود را دادند.

استاندار کردستان: مبارزه با فساد در اولویت است

فعالان رسانه ای همچنین بر همکاری و تعامل سازنده با مدیریت استان برای توسعه و آبادانی بیشتر کردستان تاکید کردند و خواستار حمایت همه جانبه دولت از رسانه های گروهی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید