استاندار یزد: روابط عمومی در رابطه با سرعت انتقال اطلاعات بهتر شود


به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، مهران فاطمی ساعاتی پیش با حضور در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان، با بیان اینکه روابط عمومی ابزار قدرتمندی برای پیشبرد اهداف سازمانی دستگاه های مختلف است، اظهار داشت: مجازات بیشترین کار را دارد. ویژگی مهم کار روابط عمومی

وی با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی در نهادها و سازمان های مختلف افزود: به نظر من جایگاه واقعی یک مدیر یا مسئول روابط عمومی در یک سازمان، سمت مشاور و معاونت است.

استاندار یزد تاکید کرد: اگر جایگاه روابط عمومی در یک سازمان متزلزل شود در فاز اول مدیر نظام و در فازهای بعدی نظام و جامعه متضرر می شود.

فاطمی روابط عمومی را واحدی تخصصی و موثر در ارتقای کمی و کیفی هر سیستمی دانست و گفت: مدیران باید در اجرای خود حرفه ای بودن را در اولویت قرار دهند و در تصمیم گیری های این حوزه تصمیمات مدیر روابط عمومی را در اولویت قرار دهند.

وی با بیان اینکه در استاندار یزد نظر مدیرکل روابط عمومی در اولویت حوزه کاری خود است، گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی استان باید دغدغه ها و برنامه های خود را جمع بندی و در ابتدا ارائه کند. جلسه شورای اداری استان

استاندار یزد تصریح کرد: بحث روابط عمومی و اطلاع رسانی یکی از معیارهای ارزیابی عملکرد مدیران ادارات کل استان ها محسوب می شود و در نظر داریم این موضوع را به صورت مستمر و ماهانه رصد و به مدیران ارشد ارائه کنیم.

فاطمی با بیان اینکه تقویت روابط عمومی از دیگر الزامات اجرایی است که باید مورد توجه قرار گیرد، تاکید کرد: سطح آموزش و کیفیت روابط عمومی استان در رابطه با سرعت انتقال اطلاعات نیازمند ارتقاء است.

وی ایجاد امید و تلاش برای پویایی بیشتر را مهمترین رسالت روابط عمومی در کشور دانست و گفت: از بحث آموزش روابط عمومی به شدت حمایت می کنیم.

استاندار یزد سازندگی و مدیریت افکار عمومی را یکی از الزامات اجرایی در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی برشمرد و خاطرنشان کرد: در این عصر هیچ دولتی بدون توجه به سازندگی و مدیریت افکار عمومی نمی تواند به اهداف و دستاوردهای بزرگ دست یابد.

فاطمی با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات مختلف بین بخش خصوصی و دولت در استان، گفت: با توجه به اهمیت اجرای برنامه تحول یزد، باید یکی از محورهای تحول آفرین استان در حوزه روابط عمومی و همگانی باشد. رسانه .

وی در پایان خاطرنشان کرد: بحث توسعه روابط عمومی استان را در جلسات بخش خصوصی و دولتی پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/ الف
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید