اسلامی: شجاعی خریدی فوق‌العاده برای نساجی بود/ باید از اتفاقات فصل گذشته درس بگیریم

– اخبار ورزشی –

کریم اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم نساجی گفت: تیم ما خوشبختانه وضعیت خوبی دارد و جدا از اینکه باشگاه توانست اکثر بازیکنان فصل گذشته را حفظ کند نفرات خوبی هم به تیم اضافه شدند. در این مدت تمرینات بسیار پرفشاری را هم پشت سر گذاشتیم و کادر فنی هم چند بازی دوستانه برای تیم تدارک دید تا بازیکنان از لحاظ هماهنگی در موقعیت خوبی قرار بگیرند. قطعاً تا شروع لیگ هم تلاش می‌کنیم آمادگی تیم بهتر و بیشتر شود.

مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر در مورد اضافه شدن مسعود شجاعی به این تیم خاطر نشان کرد: جذب شجاعی یک خرید فوق‌العاده برای تیم ما بود. این بازیکن تجربه بسیار بالایی دارد و از لحاظ فنی و شخصیتی می‌تواند به نساجی کمک کند. همه ما خوشحال هستیم که چنین فوتبالیستی را در تیم خودمان می‌بینیم و مطمئناً تأثیر حضور آقا مسعود را در بازی‌های نساجی همه خواهند دید.

وی در واکنش به اینکه هنوز محل بازی‌های خانگی نساجی مشخص نشده است، تصریح کرد: واقعاً این شرایط در شأن نساجی نیست و امیدوارم مسئولان استانی کمک کنند تا خیلی زود ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر آماده شود و استانداردهای لازم را به دست بیاورد. ظاهراً ورزشگاه ساری هم هنوز مورد تأیید سازمان لیگ نیست و ما هم شنیده‌ایم که شاید بازی‌های‌مان در تهران برگزار شوند. فعلاً که چیزی مشخص نیست، ولی امیدوارم این مشکلات هر چه زودتر برطرف شود.

اسلامی در پایان اظهار داشت: ما در فصل گذشته روزهای سختی را تجربه کردیم و باید از آن اتفاقات درس بگیریم. مسئله مهم این است که از همان شروع لیگ نتایج خوبی بگیریم تا به دردسر نیفتیم.

هشدار سازمان لیگ به نساجی برای نواقص پرشمار ورزشگاه شهدای ساریشجاعی رسما به نساجی پیوست

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید