اسکان و هماهنگی هتل در استان زنجان از مسافران عید سعید فطرارجمند گفت: با توجه به اینکه تعطیلات عید سعید فطر در آخرین روز هفته جاری است و چهار روز سفر برای گردشگران داخلی در نظر گرفته شده است، ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان با تمامی کمیته های ذیل برای برنامه ریزی پذیرایی فعال شده است. توریست.”

مدیرکل میراث فرهنگی مسافرت رفتن صنایع دستی و صنایع دستی استان زنجان گفت: با توجه به تعطیلات عید سعید فطر و آغاز موج جدید سفر هموطنان، ستاد هماهنگی خدمات سفر مرکزی برنامه ریزی های ویژه ای را برای تعطیلات پیش رو آغاز کرده است. ظرفیت اقامتگاه های موجود پس مشکلی برای جابجایی مسافر نداریم. و پذیرای مسافران و مهمانان تا پایان تعطیلات هستیم.

وی گفت: زنجان شهری با جاذبه ها و آب و هوای متفاوت دارد که اطلاعات کمی در مورد آن وجود دارد. بنابراین گردشگران نباید فقط در مرکز استان تجمع کنند.

وی ادامه داد: «همه کمیته‌ها و آژانس‌های خدمات مسافرتی در اخطار کامل هستند و در حد توان به وظایف خود عمل خواهند کرد.» شکایات مسافران به صورت 24 ساعته تلفنی.

ارجمند در خصوص اقدامات انجام شده برای ارائه خدمات گردشگری مطلوب گفت: افزایش نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی مناسب در تمامی بخش های خدمات مسافری و گردشگری اعم از اقامتی، رفاهی، خدمات درمانی، بهداشتی و درمانی. خدمات پذیرایی و خدمات رفاهی و مجموعه تفریحی استان با اعزام ناظران عالی رتبه و استانی برای ایجاد سفری ایمن برای مسافران و جلب رضایت گردشگران به شدت در تلاش است تا اعتماد گردشگران را جلب کند.

مدیرکل میراث فرهنگی مسافرت رفتن صنایع دستی و صنایع دستی استان زنجان افزود: تمامی موزه ها و اماکن تاریخی و گردشگری استان از ساعت 9 تا 19 با راهنما به فعالیت خود ادامه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید