اسکوچیچ: مقابل امارات با حداکثر توان بازی می‌کنیم تا نتیجه بگیریم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل امارات در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: چقدر خوشحالم که به اینجا برگشتم، چون من آخرین روزهای فوتبالم را به عنوان بازیکن، در امارات گذراندم و به دوستانم از همینجا سلام می‌کنم.

وی ادامه داد: پیش از بازی اول اصولاً مشکلات زیادی وجود دارد و بازیکنانی که لژیونر هستند، با تفاوت زمانی به ما ملحق می‌شوند و زمان محدودی برای آماده‌سازی با تیم دارند. آنها پس از بازی‌هایی که انجام می‌دهند، مستقیم پرواز می‌کنند تا به اردو ملحق شوند و مشکل دیگر هم این است که بازیکنان ایرانی هنوز لیگ‌شان آغاز نشده و به آمادگی صد درصد نرسیدند. البته هیچکدام از اینها بهانه نیست و همه کارهای لازم را انجام دادیم و برای بازی فردا آماده هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه امارات تیم خوبی است، افزود: امارات سازماندهی خوبی دارد. این تیم از مربی خوبی بهره می‌برد و امیدوارم نتیجه لازم را در بازی فردا بگیریم و جدا از آن بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که تیم ایران دو بازی را برده و با 6 امتیاز در صدر جدول است، اما امارات هیچ بردی نداشته و با این شرایط بازی را چطور می‌بینید؟ گفت: من نظر متفاوتی دارم. به 6 امتیازی که قبلاً گرفته‌ایم کاری ندارم و تمرکزمان روی بازی فرداست. به نتیجه‌ای هم که امارات در گذشته گرفته کاری نداریم. این تیم، تیم خوب و با کیفیتی است و ما با حداکثر توان خود در بازی فردا ظاهر می‌شویم تا نتیجه بگیریم.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که گفت در کنفرانس خبری، سرمربی امارات اعلام کرده چند بازیکن را در اختیار ندارد و لژیونرهای تیم ایران دیر به این تیم ملحق شدند، با شوخی پاسخ داد: اگر این اطلاعات را دارید خوشحال می‌شوم که اسامی آنها را به من بگویید.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان سپس گفت: همیشه شرایطی پیش می‌آید که بازیکنانی غایب باشند و یک تیم با صد درصد آمادگی خود در زمین مسابقه حاضر نشود و یا بازیکنی غایب باشد؛ اما هر تیمی که در زمین حاضر می‌شود، مسلماً در آن شرایط بهترین تیمی بوده که مربی در اختیار داشته است. بازیکنان لژیونر دیر به تیم ملحق شدند، اما افتخار می‌کنم که بازیکنان بسیار تأثیرگذاری در سطح اول اروپا دارم که می‌توانند به تیم ملی فوتبال ایران کمک کنند.

جهانبخش: نسبت به بازی امارات هوشیار هستیم

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید