اصفهان قهرمان پرورش اندام باشگاه های کشور شدمحمد نجف زاده وی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هجدهمین دوره مسابقات پرورش اندام و پرورش اندام کلاسیک تیم های ملی باشگاه های منتخب تیم ملی در ارومیه به پایان رسید که بخش تیمی به مقام قهرمانی و تیم های B2 دست یافت و مازندران دوم شد. و سوم؛ تیم آذربایجان غربی همانند مسابقات بادی کلاسیک عنوان چهارمی را کسب کرد.

دبیر هیئت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان غربی ادامه داد: در بخش انفرادی در رده منهای 80 کیلوگرم جوانان پیام لرستانی «از استان البرز در رده مثبت 80 کیلوگرم جوانان» عرفان استان اردبیل. . ، در رده منهای 80 کیلوگرم جانبازان. «احمد داوود زاده» از استان تهران و در وزن 80 کیلوگرم جانبازان، «مهدی شیردل» از استان کم مقام اول را کسب کردند؛ «علیرضا شاهین» از آذربایجان غربی در وزن 80 کیلوگرم جانبازان عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد. .

نجف زاده گفت: اما در پرورش اندام بزرگسالان در وزن 60 کیلوگرم، سجاد حیدری از حراسان رضوی در وزن 65 کیلوگرم، علی اصغر محمدپور از تهران در وزن 70 کیلوگرم، محمد اخلاقی از تهران. گیلان وزن 75 کیلوگرم محمد متفچر از استان خوزستان وزن 80 کیلوگرم شچاریار شول استان کرمان در وزن 85 کیلوگرم نادر بابا از الباز در وزن 90 کیلوگرم «ابوالفضل صدفی» از آذربایجان شرقی در وزن 95 کیلوگرم «امیرحسین محمدی از اصفهان در وزن 100 کیلوگرم» و «محمدحسین ذوالفقاری» از مازندران در وزن مثبت 100 کیلوگرم مقام های اول را کسب کردند.

دبیر هیئت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان غربی افزود: در بین ورزشکاران استان آذربایجان غربی، سینا احمدی در وزن 60 کیلوگرم عنوان پنجم و شهاب دهقان در وزن 75 کیلوگرم عنوان ششم را به خود اختصاص دادند. .، «رسول بلندگرامی» در وزن 95 کیلوگرم عنوان ششم، «ابوالفضل گچلو» پنجمین عنوانی است که در وزن 100 کیلوگرم به دست آوردند.

هجدهمین دوره مسابقات بادی و پرورش اندام کلاسیک باشگاه های کشور از 4 لغایت 6 اسفندماه به میزبانی شهر ارومیه برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید