اظهارات مالک باشگاه نساجی مازندران درباره اشتباهات سریالی داوران


به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی مازندران با انتشار بیانیه ای به اشتباهات سریالی داوران علیه تیمش واکنش نشان داد.

متن بیانیه به شرح زیر است؛

کامل

در سال های اخیر همیشه گفته اند و شنیده اند که اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است اما گویا برای تیم محبوب نساجی مازندران، فوتبال جزو اشتباهات داوری شده است!

سه هفته اشتباهات سریالی در تیم نساجی بهانه ای نیست. حق ما جلوی تیم رقیب شکسته می شود، حق ما در خانه خودمان در ورزشگاه شهید وطنی تضییع می شود و حق ما جلوی تیمی بدون هوادار تضییع می شود.

آیا واقعا پاسخ قانع کننده ای دارید؟

ما و هواداران نساجی مازندران دلتنگ جایگاه کدام تیم، فلان یا آن ها شدیم؟ جرم ما چیست؟ آیا این تقصیر ماست که دوست نداریم وارد بازی های خارج از فضای سالم ورزشی شویم و امتیازات کثیف را جمع آوری کنیم؟

در این چند سال ما به عنوان بخش خصوصی روی پای خود ایستاده ایم و تمیز و سالم کار کرده ایم. ما در این رویدادها شرکت نمی کنیم تا اخبار عصر را بنویسیم و به داوران فشار بیاوریم یا کاری غیرعادی انجام دهیم.

باز هم اگر جایی برای گروه یا کسی کم داریم به ما بگویند از گروه کناره گیری کنیم تا برای دیگران جا باشد!

چرا با احساسات میلیون ها هوادار نساجی مازندران بازی می کنید؟ امروز که در مورد این چیزها فریاد می زنیم، بدانید که خسته شده ایم، اما برای یک هدف بزرگ آماده می شویم و از آن لحظه به بعد، با جان و دل آماده می شویم تا با این بی عدالتی در فوتبال مبارزه کنیم. هیچ کمبودی وجود نخواهد داشت و این کالا باید به زودی تحویل داده شود.

فوتبال جای افراد پاک و سالم است و نباید در این فوتبال جایی برای افراد ناپاک باشد. من شخصاً سعی می کنم تا جایی که امکان دارد به دستاوردی ناب برسم و از این طریق با تک تک افراد سالم و با اخلاق جامعه فوتبال دست بدهم.

انتهای پیام/ 86059 / ج
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید