اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی سفر رئیسی برای پارک موزه دفاع مقدس سمنان

استانها / سمنان

http://fna.ir/5z7e3 ۰ اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی سفر رئیسی برای پارک موزه دفاع مقدس سمنان

استاندار سمنان گفت: بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار از سفر استانی ریاست جمهوری برای پارک موزه دفاع مقدس سمنان پیش‌بینی‌ شده است.

اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی سفر رئیسی برای پارک موزه دفاع مقدس سمنان

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان ضمن تأکید بر برگزاری باشکوه مراسم‌ بزرگداشت روز ۹ دی و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، یاد و خاطره این شهید گرانقدر را گرامی داشت.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم در روش و منش زندگی شخصی، اجتماعی و امور کاری، مکتب حاج قاسم سلیمانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و به‌صورت جهادی و میدانی به گره‌گشایی از مشکلات مردم بپردازیم.

استاندار سمنان افزود: شهید دریادار همتی از افتخارات شهر و استان سمنان است که باید برنامه بزرگداشت این شهید والامقام نیز به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

هاشمی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وضع مطلوبی در زمینه مدیریت بیماری کرونا در کشور و استان سمنان حاکم شده، ضرورت دارد تا در برگزاری این برنامه‌ها تدبیر لازم برای حفظ سلامت مردم از طریق رعایت پروتکل‌های بهداشتی اندیشیده شود تا بتوانیم از سلامت جامعه پاسداری کرده و آن را حفظ کنیم.

وی تأکید کرد: حضور بین خانواده معظم و معزز شهدا و سرکشی از آنها به‌صورت ویژه و جدی در دستور کار و برنامه‌ها قرار داشته باشد.

هاشمی گفت: پارک موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان سمنان، قابلیت ارتقای شاخص‌های گردشگری مذهبی در استان سمنان را دارد.

استاندار سمنان با بیان اینکه اقدامات بسیار خوبی در خصوص پارک موزه دفاع مقدس استان تاکنون انجام شده است، تصریح کرد: ازجمله وظایف ما این است تا در راستای حفظ ارزش‌های دفاع مقدس و همچنین نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم.

هاشمی با تأکید بر اینکه استان سمنان، زیبنده این پارک موزه دفاع مقدس است، ادامه داد: بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار از سفر آیت‌الله رئیسی، ریاست جمهوری به استان برای پارک موزه دفاع مقدس پیش‌بینی‌ شده است.

وی عنوان کرد: ضرورت دارد تا دستگاه‌های متولی امر به همراه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان در جهت تخصیص اعتبار به‌منظور تکمیل و بهره‌برداری از این مجموعه فاخر، اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید دفاع مقدس سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان شهید دریادار همتی حاج قاسم سلیمانی پارک موزه دفاع مقدس سمنان اعتبار سفر رئیسی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • ایجاد موزه دفاع مقدس در همه استان‌ها

  • ایجاد شاکله اصلی موزه دفاع مقدس سمنان

  • مطیعی؛ عضو هیأت امنای موزه دفاع مقدس

source

دیدگاهتان را بنویسید