اعتبار 30 میلیارد تومانی برای خط کشی محورهای اردبیل – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانخبرنگار آنوت مهر کلیم الله وثوقی عصر چهارشنبه در بازدید از عملیات خط کشی محور پارس آباد – اصلاندوز، خط کشی را یکی از مهم ترین موضوعات در بحث ایمنی و به عنوان چشم سوم راننده در راستای ارتقای ایمنی راه ها دانست. شب: 20 میلیارد تومان اعتبار خط کشی محورهای استان در سال 1401 محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه بدی آب و هوا و نزولات جوی یکی از موانع اصلی در بحث خط کشی محورها بود، افزود: در حال حاضر در شمال استان در مناطق شهری. اصلاندوزاسبیله سوار و پارس آباد رانندگان زحمتکش جاده های اصلی، فرعی و روستایی را مشخص می کنند.

یکی از اعضای شورای اداری استان اردبیل خط کشی 1500 کیلومتر راه در سال گذشته را یادآور شد و گفت: خط کشی محور اردبیل – سرچم و در شرایط مساعد جوی خط کشی محورهای جنوبی هم اکنون در حال انجام است. در روزهای پیش رو. “

وثوقی ایمنی راه ها و نظم تردد را از اهداف خط کشی مهم دانست و خاطرنشان کرد: در نظر داشتیم تا قبل از شروع سفر تابستانی همه راه ها را خط کشی کنیم تا مسافرانی که استان اردبیل را مقصد خود انتخاب کرده اند، سفر ایمن داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید