اعتراض سپاهان به صداوسیما: نگاه تبعیض آمیز به ملی پوشی ندارد + عکس نامه


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال سپاهان در اولین دیدار امشب در چارچوب مرحله لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکور ازبکستان می رود.

حدود یک ماه پیش مدیرعامل باشگاه اصفهانی برای پخش زنده این دیدار با مدیرعامل صداوسیما مکاتبه کرد اما به گفته کنداکتور اعلام شده بازی بین شاگردان نویدکیا از تلویزیون پخش نشد و همین موضوع باعث اعتراض باشگاه سپاهان شد. .

علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در این خصوص به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: طبق مکاتبات انجام شده انتظار داشتیم سپاهان طبق سال های گذشته در سطح ملی دیده شود اما پخش نشدن بازی تیممان مقابل پاختاکور ناامیدکننده بود. به هواداران و مردم خونگرم.” اصفهان شده است.

وی افزود: ما به این موضوع ایراد زیادی داریم. سپاهان نماینده جمهوری اسلامی است اما امروز متوجه می شویم که بازی ما وادی هادی نیست. این با نظرات مسئولان صدا و سیما در مورد سایر تیم ها مغایرت دارد و این دیدگاه های تبعیض آمیز به هیچ وجه در سطح ملی پذیرفته نمی شود. چرا رسانه ملی نگاه مثبتی به نمایندگان کشورمان ندارد؟ انتظار داریم در مسابقات بین المللی با سپاهان نیز مانند سایر تیم های ایرانی رفتار شود.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید