اعزام هیات تجاری از خراسان‌شمالی به قزاقستان

استانها / خراسان شمالی

http://fna.ir/48mmd ۰ اعزام هیات تجاری از خراسان‌شمالی به قزاقستان

رئیس اتاق بازرگانی خراسان‌شمالی گفت: هیات تجاری از خراسان‌شمالی به قزاقستان از 25 تا 30 مهرماه سال جاری توسط اتاق بازرگانی بجنورد اعزام می‌شود.

اعزام هیات تجاری از خراسان‌شمالی به قزاقستان

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، ظهر امروز سعید پور آبادی در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اعلام این خبر زمان اعزام این هیات تجاری را از استان ۲۵ تا ۳۰ مهرماه امسال به مدت ۵ شب و ۶ روز ذکر کرد و گفت: در این سفر تعداد ۲۰ نفر از تجار، بازرگانان و واحدهای تولیدی و صنعتی استان حضور دارند.

وی انتخاب بازارهای هدف، یافتن طرف تجاری و جذب سرمایه‌گذار خارجی را ازجمله اهداف اعزام هیات تجاری استان به قزاقستان عنوان کرد.

رئیس اتاق بازرگانی خراسان‌شمالی ازجمله برنامه‌های این هیات را نشست مسئولین و تجار دو کشور و تشریح پتانسیل‌های دو کشور، جلسات B2B میان مسئولین دولتی و تجار بخش خصوصی (همتایان هر کارگروه)، بازدیدهای تجاری مرتبط با هر کارگروه، ایجاد فضای پرسش و پاسخ و دیدار با مسئولین سفارت جمهوری اسلامی ایران در آلماتی و بازدید شهری با رویکرد بررسی و شناسایی فرصت‌های تجاری آلماتی عنوان کرد.

پور آبادی کارگروه‌های این اعزام را کشاورزی، دام‌پروری، خشکبار، گلخانه داران، صنعت ساختمان،صنایع غذایی، شرکت‌های دانش‌بنیان و کلیه شرکت‌های لجستیک و ارائه خدمات حمل‌ونقل زمینی، ریلی و هوایی و … برشمرد.

انتهای پیام/ن

اتاق بازرگانی هیئت تجاری اتاق بازرگانی خراسان شمالی

اخبار مرتبط

  • ارتباط با عراق در اولویت است تا ارمنستان

source

دیدگاهتان را بنویسید