افتتاح دو پروژه ورزشی در همدان و تویسرکان/ تکمیل ۱۲ پروژه ورزشی

استانها / همدان

http://fna.ir/4blw9 ۰ افتتاح دو پروژه ورزشی در همدان و تویسرکان/ تکمیل ۱۲ پروژه ورزشی

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از اجرای 122 برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی خبر داد و گفت: دو پروژه ورزشی در شهرستان‎های همدان و تویسرکان به بهره‎برداری خواهد رسید.

افتتاح دو پروژه ورزشی در همدان و تویسرکان/ تکمیل ۱۲ پروژه ورزشی

حمید سیفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در همدان با اشاره به آغاز هفته تربیت بدنی و اجرای برنامه‎های این هفته در همدان، اظهار کرد: هفته تربیت بدنی بهترین فرصت برای معرفی ورزش به شهروندان و ایجاد انگیزه برای نهادینه کردن ورزش همگانی در جامعه است.

وی ادامه داد: از همین رو در این هفته ۱۲۲ برنامه مهم فرهنگی و ورزشی در سطح استان اجرا خواهد شد تا بتوانیم این هفته مهم برای ورزش کشور را گرامی بداریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بیان کرد: عطرافشانی قبور مطهر شهدای ورزشکار در سراسر استان، دیدار با ائمه جمعه، برگزاری مسابقات ورزشی مختلف، دوره‌های آموزشی ویژه جوانان و خانواده و… از مهمترین این برنامه‌هاست.

وی از بهره‌برداری دو پروژه ورزشی در سطح استان خبر داد و افزود: در این هفته دو پروژه ورزشی شامل سالن ورزش‌های رزمی تویسرکان و زمین چمن مینی‌فوتبال روستای ایوک از توابع بخش مرکزی همدان با حضور مسئولین استان به بهره‌برداری و در اختیار ورزشکاران قرار می‌گیرند.

سیفی همدان را یکی از بهترین استان‌ها در برخورداری از زیرساخت‌های ورزشی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه استان همدان دارای زیرساخت‌های بسیار خوبی در امر ورزش است و وجود سالن‌های تخصصی، سالن‌های روستایی، مجموعه‎های بزرگ ورزشی گواهی بر این ادعاست.

وی اضافه کرد: طی یک سال گذشته موفق شده‌ایم، ۱۲ پروژه ورزشی در استان را به بهره‌برداری برسانیم و این مهم با همکاری مسئولان ارشد استان و مجمع نمایندگان همدان در مجلس محقق شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بیان کرد: چندین پروژه ورزشی در سطح استان وجود داشت که از چرخه اجرایی خارج شده بود و به نوعی به پروژه‎های نیمه‌کاره مطلق درآمده بودند که با همکاری همکاران خود در مجموعه دستگاه ورزش استان آنها را احیا کرده و با تأمین اعتبار، به چرخه عملیات عمرانی رساندیم.

وی یادآور شد: توسعه ورزش و زیرساخت‌های ورزشی در همه نقاط شهری و روستایی استان به خصوص روستاها یکی از مهم‌ترین اولویت‌ عمرانی دستگاه ورزش است که امروز در دست پیگیری و اجرا داریم.

سیفی با اشاره به افتتاح و در دست اقدام بودن اجرای پروژه‌های زمین چمن و زمین ساحلی در روستاهای استان در راستای تحقق این مهم، خاطرنشان کرد: طی هفته گذشته زمین ساحلی و خانه جوان کبودرآهنگ افتتاح و کلنگ احداث دو زمین چمن مصنوعی در مناطق روستایی این شهرستان نیز زده شد.

انتهای پیام/89042/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید حمید سیفی مدیرکل ورزش و جوانان همدان ورزش همدان هفته تربیت بدنی افتتاح پروژه ورزشی مجموعه ورزشی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • لزوم حمایت از پروژه‌های ورزشی

source

دیدگاهتان را بنویسید