افزایش آمار تصادفات و جانباختگان تصادف در گلستان

استانها / گلستان

http://fna.ir/4v4qb ۰ افزایش آمار تصادفات و جانباختگان تصادف در گلستان

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: در جمع کل تصادفات شاهد ۹ درصد افزایش تصادفات بوده‌ایم و در خصوص جانباختگان تصادفات هفت درصد و در رابطه با مصدومان تصادفات نیز چهار درصد افزایش داریم که می‌طلبد برای کاهش آمار همه دستگاه‌ها و آحاد مردم تلاش کنند.

افزایش آمار تصادفات و جانباختگان تصادف در گلستان

سردار سعید دادگر در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان با اشاره به کشف ۶۰ درصدی سرقت‌ها در گلستان اظهار کرد: یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی در راستای ارتقاء امنیت و شاخص‌های امنیتی در سطح استان، بحث مقابله با سرقت است.

وی تصریح کرد: در همین راستا با تلاش کارکنان انتظامی استان از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۶۰ درصد سرقت‌ها کشف شده است، ضمن اینکه در این مدت میزان وقوع سرقت‌های منزل ۱۳ درصد، اتومبیل ۲۵ درصد، سرقت موتورسیکلت ۲۷ درصد، سرقت احشام ۲۷ درصد و در جمع کل سرقت‌های مهم نیز هفت درصد کاهش سرقت را شاهد هستیم.

* مقابله با سرقت‌های خرد با جدیت در دستور کار پلیس است/ کشف بیش از هشت تن و ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در گلستان

فرمانده انتظامی گلستان گفت: مقابله با سرقت‌های خرد با جدیت در دستور کار پلیس است چرا که اینگونه جرایم هم پلیس و هم شهروندان را آزار می‌دهد.

وی تاکید کرد: در حوزه مقابله با موادمخدر و عناصر تهیه و توزیع آن نیز از ابتدای سال تاکنون بیش از هشت تن و ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هفت درصد افزایش را شاهد هستیم، ضمن اینکه طی این مدت ۱۷۷ نفر از عوامل اصلی تهیه و توزیع موادمخدر و بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر از خرده‌فروشان مواد افیونی دستگیر شدند.

دادگر خاطرنشان کرد: در جمع کل تصادفات شاهد ۹ درصد افزایش تصادفات بوده‌ایم و در خصوص جانباختگان تصادفات هفت درصد و در رابطه با مصدومان تصادفات نیز چهار درصد افزایش داریم که می‌طلبد برای کاهش آمار همه دستگاه‌ها و آحاد مردم تلاش کنند.

انتهای پیام/۲۳۰۷/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید نیروی انتظامی استان گلستان تصادفات گلستان افزایش آمار تصادفات و جانباختگان تصادف در گلستان در حوزه مقابله با موادمخدر و عناصر تهیه و توزیع فرمانده انتظامی گلستان سردار سعید دادگر مقابله با سرقت‌های خرد با جدیت در دستور کار پلیس است کشف بیش از هشت تن و ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در گلستان این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • افزایش ۷۷ درصدی کشف سرقت

  • امنیت افتخار نیروهای مسلح است

  • گلستان ناامن برای سوداگران مرگ

source

دیدگاهتان را بنویسید