افزایش تصاعدی آمار متوفیان کرونایی در تبریز/ احتمال کمبود خودروی حمل متوفی

استانها / آذربایجان شرقی

http://fna.ir/3neha ۰ افزایش تصاعدی آمار متوفیان کرونایی در تبریز/ احتمال کمبود خودروی حمل متوفی

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز نسبت به افزایش تصاعدی متوفیان کرونایی در این شهر هشدار داد.

افزایش تصاعدی آمار متوفیان کرونایی در تبریز/ احتمال کمبود خودروی حمل متوفی

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، فرخ جلالی اظهار داشت: طی هفته های اخیر، آمار متوفیان کرونایی در تبریز چهاربرابر افزایش یافته است!

به گفته وی، آمار متوفیان کرونایی در وادی رحمت تبریز از 7 نفر در دو هفته گذشته به 30 نفر در روز رسیده است.

جلالی یادآور شد: با احتساب متوفیان عادی و کرونایی ،‌ آمار فوتی های مدفون در وادی رحمت به 65 نفر در روز رسیده است.

فرخ جلالی با اشاره به تجربه کلانشهر مشهد در کمبود خودرو برای انتقال اجساد گفت: اقدامات لازم برای جلوگیری از کمبود آمبولانس انجام شده اما تامین نیازهای کلانشهر تبریز زمانبر خواهد بود.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز از خرید 4 دستگاه آمبولانس جدید و نیز تعمیر و بازسازی 7 دستگاه آمبولانس قدیمی برای به کار گیری مجدد خبر داد و تصریح کرد: با این حال خدمات رسانی به شهرهای حومه تبریز به دلیل حجم بالای متوفیان، دشوار شده است.

فرخ جلالی با تاکید بر اینکه پرسنل وادی رحمت در دو شیفت مشغول خدمات رسانی به شهروندان هستند یادآور شد: حجم بالای متوفیان، پرسنل آرامستان های شهرداری تبریز را خسته کرده و در این شرایط مجالی برای استراحت ندارند.

وی ضمن انتقاد شدید از شهروندان برای عدم رعایت مسایل بهداشتی در محوطه وادی رحمت گفت: حضور گروه های 100 و 200 نفره در مراسمات تشییع و تدفین، عدم استفاده از ماسک و به همراه آوردن کودکان در این اجتماعات به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

انتهای پیام/60034

تبریز خودرو آمار متوفیان کرونایی مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز وادی رحمت افزایش بیماران کرونایی فرخ جلالی فارس تبریز خودروی حمل متوفی شهرداری تبریز

اخبار مرتبط

  • 36 درصد حاضران در تدفین کرونایی هستند!

source

دیدگاهتان را بنویسید