افزایش تعاملات مجموعه تبلیغات اسلامی و انجمن کلیه استان زنجانطهماسبی مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان در دیدار با حجت الاسلام احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان ضمن تبریک سال نو و ایام مبارک رمضان گفت: نرخ صدقه برای دیگران. خدمات این انجمن مجموعه کاملی را جهت خدمت رسانی به بیماران و شهروندان آماده نموده و آماده ارائه خدمات به افراد می باشد.

طهماسبی گفت: با فراهم کردن شرایط مناسب و حضور کارشناسان مربوطه در مساجد و مناسبت های مذهبی با حضور روحانیون و طلاب می توان مطالب آموزشی و پیشگیری را در زمینه دیابت، فشار خون و سایر بیماری های ایجاد کننده بیماری کلیوی فراهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: تغذیه سالم، مراقبت، پیشگیری و آگاهی عمومی نسبت به علائم و نشانه های این بیماری باید در استان پرورش داده و در خانواده ها نهادینه شود تا از افزایش بیماران کلیوی و تحمیل هزینه های درمانی به دولت و مردم جلوگیری شود. او گفت.

حجت الاسلام احمدی همچنین از زحمات انجمن کلیه استان قدردانی کرد و گفت: در حال حاضر حدود 200 مؤسسه و خانه قرآن در استان وجود دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان حدود 1200 روحانی و طلاب به عنوان مبلغ در مساجد استان فعالیت می کنند، گفت: بنا به فرمایش امام راحل که قابل قبول است. خلأ جامعه را پر کنید» و همسویی اهداف انجمن کلیه با اهداف روحانیت و ائمه اطهار. و دانش خیرین در این مجموعه احساس و برجسته خواهد شد.

وی با اشاره به نقش روحانیون در عرصه فرهنگ در جامعه، همکاری دو نهاد انجمن کلیه و تبلیغات اسلامی را خداپسندانه برشمرد و پیشنهاداتی برای افزایش تعامل انجمن تبلیغات اسلامی و انجمن ریم زنجان ارائه کرد. استان.

دیدگاهتان را بنویسید