افزایش واکسیناسیون، نویدبخش کاهش مرگ و میر کرونایی در کرمانشاه

استانها / کرمانشاه

http://fna.ir/5drkc ۰ افزایش واکسیناسیون، نویدبخش کاهش مرگ و میر کرونایی در کرمانشاه

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: افزایش واکسیناسیون در استان نویدبخش کاهش موارد بستری و مرگ و میر کرونایی است.

افزایش واکسیناسیون، نویدبخش کاهش مرگ و میر کرونایی در کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مهدی محمدی امروز در جمع اصحاب رسانه در توضیح آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: هم‌اکنون ۲۵۵ بیمار با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۷۷ مورد در بخش‌های ویژه و ۱۴ بیمار هم اینتوبه هستند.

وی با اشاره به جانباختن یک نفر از هم‌استانی دیگر با ابتلا قطعی به کرونا طی شبانه‌روز گذشته، گفت: با احتساب این تعداد مجموع جانباختگان استان با ابتلای قطعی به کرونا به ۲ هزار و ۸۸۰ نفر رسید.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۷۹ بیماری طی ۲۴ ساعت گذشته با علائم کرونا بستری شده که در همین بازده زمانی هم ۷۳ مورد پس از بهبودی از بیمارستان‌های سطح استان ترخیص شده‌اند.

وی یادآور شد: طی شبانه‌روز گذشته ۲۰ مورد بیمار مثبت بستری و ۴۲ مورد بیمار سرپایی مثبت شناسایی شده است.

محمدی تنها راه مقابله با شیوع بیروی کرونا را واکسیناسیون دانست و گفت: افزایش واکسیناسیون در استان نویدبخش کاهش موارد بستری و مرگ و میر کرونایی است.

انتهای پیام/پ

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید مهدی محمدی مرگ و میر واکسیناسیون کرمانشاه سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین اخبار کرونایی استان این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده استsource

دیدگاهتان را بنویسید